Гоце Делчев · Избори » 2014 » ПИ 2014 » СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

 

 

 

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 001

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСКО КРУМОВ МАВРОДИЕВ
ГЕОРГИ ИЛИЕВ АДАМОВ
ИВАНКА АНГЕЛОВА МАВРОДИЕВА
ПЕТЪР ИВАНОВ ПОПОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 002

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНГЕЛИНА ИЛИЕВА ДЖОЙКЕВА
АТАНАС СТОЙЧЕВ СТОЯНОВ
ГИЧКА ГЕОРГИЕВА ЦУЦУМАНОВА
КОСТАДИН КИРИЛОВ ЧОНГОВ
СУЗАНЕ СТОЯНОВА КАРАМАНОВА
ЮЛИАНА МЕТОДИЕВА ЦУКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 003

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНАСТАСИЯ КОСТАДИНОВА АВРАМОВА
АТАНАС ДИМИТРОВ КОМОВ
ВЕРА ДИМИТРОВА ДУМБАНОВА
ДИМИТЪР АТАНАСОВ ХВАЛЕВ
ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ МИШЕВ
ИВАН ЛЮБЕНОВ ЙОНДЕВ
ИВАН ХРИСТОВ АВРАМОВ
КАТЕРИНА ПЕТРОВА МАНГУШЕВА
КОСТАДИН ДИМОВ МАНГУШЕВ
МАРИЯ ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА
МИГЛЕНА КОСТАДИНОВА АТРЕВА
ХРИСТИНА СТОЯНОВА БОЗУКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 004

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ИВАН БОЖИКОВ ДИМИТРОВ
ТАНЯ СПАСОВА ОБУЩАРОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 005

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАЛЕНТИН ЕМИЛОВ БОЗОВ
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ БОЖИКОВ
ЕЛЕНА АНДОНОВА ПАНЧЕВА
НАДЕЖДА ДИМИТРОВА ШОПОВА
НАДЕЖДА СЛАВЕВА ПЕЙЧЕВА
НИКОЛА ЗДРАВКОВ ШОПОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 006

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АГАТА МИРОСЛАВОВА ШЕЙТАНОВА
АНКА СУЛТАНКОВА ЛАТИНОВА
АСЕН ДИМИТРОВ ТЪРТОВ
ВАЛЕНТИНА ГЕРГИНОВА ЙОРДАНОВА
ГЕОРГИ БОРИСОВ ШАЛАМАНОВ
ЗОРКА КОСТАДИНОВА ГУЛЕВА
ЗОЯ БОРИСОВА ШАЛАМАНОВА
КОСТАДИН ВЛАДИМИРОВ ДРОЗНЕВ
ЛЮБОМИР СТРАХИЛОВ КАРАДЖОВ
МАЯ ГАНЧЕВА ГЕОРГИЕВА
МИРОСЛАВ ВАСИЛЕВ МАРКОВ
НАСКА ДИМИТРОВА ДЯЛКОВА
ПЕТЪР ВАСИЛЕВ ХРИСТОВ
СЛАВ СЕРГЕЕВ СТЕФАНОВ
СЛАВЧО ИВАНОВ ШИНГОВ
СОКОЛ ИЛИЕВ СОКОЛОВ
ЦВЕТАН КОСТАДИНОВ ЧЕВГЪНОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 007

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВИОЛЕТА КИРИЛОВА ПОПОВА
ДАНИЕЛА СТОЯНОВА БОЗАДЖИЕВА
КАТЕРИНА ИЛИЕВА САМОКИШЕВА
КРУМ ДИМИТРОВ ПЕТЕВ
ПЕТЪР СТОЯНОВ ПОЛЯНОВ
СТЕФАНИ СТОЯНОВА БОЗАДЖИЕВА
СТОЯН МАРКОВ ЯЧКОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 008

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНТОНИЯ БОЖИДАРОВА ПЕНКОВА
АТАНАС АНГЕЛОВ КУЛИН
ВАСИЛ МАРИАНОВ ЯНЕВ
ВИОЛЕТА ИВАНОВА БАШОВА
КРУМ НИКОЛОВ ПЕНЕВ
МАРИЯ АНГЕЛОВА ЧОРЛЕВА
РУМЯНА ВАСИЛЕВА ПЕТРОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 009

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВИОЛЕТА ВАЛЕНТИНОВА ВЕЛИКОВА
ГАВРИЛ САШОВ ГЕРОВ
ДИМИТЪР ИВАНОВ ВЪЛЧЕВ
ЕЛЕНА АНГЕЛОВА ПИРГОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 010

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ СТОЙЧЕВ
ВАСИЛ ДИМИТРОВ ПЕТЕВ
ВАСИЛКА ИВАНОВА МИШЕВА
ДИМИТРИЯ ИВАНОВА ПАРАСКОВА
ИВАН ХРИСТОВ ПОПОВ
ИВАНКА КОСТАДИНОВА ПОПОВА
ОГНЯН ИВАНОВ ПОПОВ
РАДОСЛАВ ДИМИТРОВ ДИМАНОВ
РУМЯНА ГЕОРГИЕВА СТОЙЧЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 011

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОРИС ЗЛАТЕВ ГЕОРГИЕВ
ГЕОРГИ АТАНАСОВ УШИЛКОВ
ГЕОРГИ НИКОЛОВ АВРАМОВ
ИЛИНКА МИРЧЕВА ГОНДОВА
КИПРА АНДОНОВА БЕР
ТОДОР ГЕОРГИЕВ ПАРАКОЗОВ
ТОДОРКА ГЕОРГИЕВА УШИЛКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 012

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАЛЕНТИН ТОДОРОВ СИМИТЧИЕВ
ДИМИТРИЯ ВАСИЛЕВА СИМИТЧИЕВА
ЕЛЕНА АНДОНОВА БОЯДЖИЕВА
ИВАНКА ГЕОРГИЕВА ДЕНЕВА
МАРИЯ ВАЛЕНТИНОВА СИМИДЧИЕВА
МАЯ ДИМИТРОВА СМИЛЯНОВА
МУСТАФА АХМЕД БЪРГАН

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 013

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ИВАНКА ТОДОРОВА МЕШЕНЛИЕВА
КАТЕРИНА БЛАГОЕВА АРАТИНОВА
МАРИЯ НИКОЛОВА МАРЧЕВА
НИКОЛА ДИМИТРОВ МАРЧЕВ
СНЕЖИНКА КРЪСТЕВА МАРЧЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 014

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛ АЛСИДЕС АЛКАСАР
НЕДЯЛКО ГЕОРГИЕВ ПОПОВ
ПЕТЪР ИВАНОВ МУРДЖЕВ
РАЙЧО ВАЛЕНТИНОВ КОПРИВЛЕНСКИ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 015

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАС АНДОНОВ БОЯДЖИЕВ
ВЕНКО БИСЕРОВ АРНАУДОВ
ДАРИН РУМЕНОВ БОЛГУРОВ
ДИМИТРИЯ ИВАНОВА КАРАДЖОВА
ИВАН ОГНЯНОВ ОГНЯНОВ
КОСТАДИН АСЕНОВ ШИШКОВ
МАНЧО МАНЧЕВ ПАНЮКОВ
ТОДОР ГЕОРГИЕВ МАНАХОВ
ТОДОР ИЛИЕВ КЪШЕВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 016

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ЕЛЕНА МИРОВА ШИНДОВА
ИВАН СТЕФАНОВ ПАВЛОВ
ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ ШИНДОВ
КАТЕРИНА ВАНГЕЛОВА БЕЛЧЕВА
МАРИЯ НИКОЛОВА ШОПОВА
НИКОЛА ДИМИТРОВ ПЕТКОВ
НИКОЛА ИЛИЕВ МАРКОВСКИ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 017

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАС ТОДОРОВ КАЛАЙДЖИЕВ
ВЕЛИЧКА ТОМОВА ИВАНОВА
ДИМИТЪР ТОШКОВ НИКОЛОВ
ЕЛЕНА ДИМИТРОВА ВАКАРЕЕВА
ИВАН ГЕОРГИЕВ СУГАРЕВ
ИВАН СТЕФАНОВ КОВАЧЕВ
ИВАНА АЛЕКСАНДРОВА КОВАЧЕВА
КОСТАДИН АНДОНОВ КАРПУЗОВ
МАРИЯ ИЛИЕВА ЮРУКОВА
СТРАХИЛ ВЛАДОВ КАРАДЖОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 019

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ОГНЯН АСЕНОВ ДИМИТРОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 020

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛ СТЕФАНОВ ШЕРБЕТОВ
ВЕНЕТА ТОДОРОВА РАЛЕВА
ВИЛИ ГЕОРГИЕВА ШЕРБЕТОВА
ИВАН ЛАЗАРОВ МЕЧЕВ
ЙОРДАН ТОДОРОВ ДОМУЗОВ
РУМЯНА КРАСИМИРОВА ПЕЛТЕКОВА
ЯНКО СТОЯНОВ СТОЯНОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 021

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОЯН СТОЯНОВ ВАКАРЕЕВ
ЕКАТЕРИНА КРАСИМИРОВА ГЪРКОВА
ЕЛЕНА ИВАНОВА ПЕЛТЕКОВА
ИВАН АТАНАСОВ ПОПОВ
КОСТАДИН ДИМИТРОВ ЧОЛАКОВ
МАРИЯ ГЕОРГИЕВА СМИЛЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 022

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ГОРАНОВ
ИВАН МИТКОВ РАЛЕВ
ЙОРДАН НАСКОВ СОФКОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 024

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ДЖИНГАРЕВ
ГРОЗДАН КОСТАДИНОВ ИЛИЕВ
РАЙНА ИВАНОВА РАЗЛОЖКА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 025

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ГЕОРГИ НИКОЛОВ КИРИМОВ
ЦВЕТЕЛИНА ЙОСИФОВА ПИРИНСКА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 026

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСКА АТАНАСОВА ЧУРКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 027

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
СЕВДЕЛИН ИВАНОВ КАТРАНДЖИЕВ
СЕВДЕЛИНА АНГЕЛОВА КАТРАНДЖИЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 030

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
НАДЯ ЦВЕТАНОВА ЦЕКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 032

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ИСМАИЛ ИБРАИМ ХАДЖИ
ФИДРЕ УРУЧ ХАДЖИ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 033

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
НИЯЗИ ЮСЕИН МАДЖАР

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 034

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ КАРЪКОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 035

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
НЕЯЗИ НИЯЗИ МАДЖАР
РЕДЖЕП БАКИЯ ЧЕРКЕЗ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 039

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛИФЕ УРУЧ КИСЬО
ЗАЙНЕПА УРУЧ КИСЬО
МУСТАФА ХЮСЕИН КИСЬО
САЛИХ АДЕМ АШИРК
СЮЛЕЙМЕ РАШИД АШИРК
ФАТМЕ РАМАДАНОВА ДЕДЕЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители за
Народно събрание на 05 октомври 2014 Г.
(чл. 39, ал. 1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 040

адрес на избирателна секция: ...............................................
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ЮСЕИН БАЙРЯМ РЕДЖЕП