Гоце Делчев · Избори » Избори 2019 » Евроизбори 2019 » Списъци на заличените лица

 

 

 

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 001
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАС ТОДОРОВ КАЛАЙДЖИЕВ
ВАСКО КРУМОВ МАВРОДИЕВ
ДИМИТЪР КОСТАДИНОВ ПАВЛОВ
КАТЕРИНА МЕТОДИЕВА ПОПОВА
КИРИЛ ЦВЕТКОВ САМАРОВ
НАДКА КИРИЛОВА САМАРОВА
НЕДЯЛКА ГЕОРГИЕВА САМАРОВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 002
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАС ЖИВКОВ АВРАМОВ
АТАНАС СТОЙЧЕВ СТОЯНОВ
ДАРИНА ВИКТОРОВА ШАРКОВА
ДИМИТЪР ПАНДЕВ СТОЯНОВ
ДИМИТЪР СПАСОВ КИРАДЖИЕВ
ЗЕЙНЕПА БАЙРЯМОВА БЯЛЕВА
ЗЕЙНЕПА ИБРАХИМОВА БЯЛЕВА
ЗЛАТКА ИВАНОВА КИРАДЖИЕВА
ИБРАХИМ ИСМАИЛОВ БЯЛЕВ
НЕЛИ РУМЕНОВА ТЕМКОВА
ПЕТКО АСПАРУХОВ ЗАЙКОВ
ЮЛИАНА МЕТОДИЕВА ЦУКОВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 003
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АБДУРАХМАН АБДУРАХМАН ХАКИ
АЛИЛ САЛИЕВ КИЧУКСАЛИЕВ
АНАСТАСИЯ КОСТАДИНОВА АВРАМОВА
АСАФ АБДУРАХМАН ХАКИ
АТАНАС ДИМИТРОВ КОМОВ
БЕДИХА АЛИЛОВА ФЪРАТОГЛУ
ВАЛЕРИ ИЛИЕВ ШУМАРОВ
ВЕЛИЧКА АТАНАСОВА ХАРИЗАНОВА
ВЕСЕЛИНА ПОПВАЛЕРИЕВА ШУМАРОВА
ДИМИТЪР АТАНАСОВ КОМОВ
ЕМИЛ МИСЕВ
ЕМИНЕ АЛИЕВА ХАКИ
ИВАН ЛЮБЕНОВ ЙОНДЕВ
ИВАН НИКОЛОВ ХАРИЗАНОВ
ИВАН ХРИСТОВ АВРАМОВ
КРИСТИНА АВРАМОВА КУТОВА
МАРИЯ АТАНАСОВА КОМОВА
МАРИЯ ДРАГАНОВА НУРКОВА
МАРИЯ СТОЯНОВА БОЗУКОВА
МЕРТ ФЪРАТОГЛУ
РИСТО ИЧЕВ
РУМЯНА ЖИВКОВА ПАНАЙОТОВА
РУМЯНА КОСТАДИНОВА КОМОВА
СПАС БОРИСОВ ГЕРМАНОВ
СТЕЛА АНДОНОВА КОСТОВА-ШОКОЛАРЕВА
СТОЯН ТОДОРОВ КЪСОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 004
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛИ ХАККЪЕВ НАФУЗЧИЕВ
ВАСИЛ КОСТАДИНОВ ЛИМАНОВ
ДРАГАН КАРАКЕПЕЛИЕВ
ЕЛЕНА НИКОЛОВА ТОДОРОВА
ЗЛАТКА ЦВЕТКОВА ХАРИЗАНОВА
ИВАН БОЖИКОВ ДИМИТРОВ
ИВАН ВЛАДОВ ХАРИЗАНОВ
ИЛИАНА ИВАНОВА КАЛЪЧЕВА
ИЛИЯНА ВЕНКОВА ЛИМАНОВА
ЙЪЛДЪЗ ХАККЪЕВА САНДЪКЧЪ
КОНСТАНТИНА ВАСИЛЕВА ЛИМАНОВА
ПЕТЪР СТОЙКОВ КАЛЪЧЕВ
ТАНЯ СПАСОВА ОБУЩАРОВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 005
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР СИМЕОНОВ ГАВАЛЮГОВ
БОГОМИЛ СТОЯНОВ СТАНЧЕВ
ЕЛИЦА ИЛИЕВА ФУРИО
ИВАН СПАСОВ КАРАДЖОВ
КИПРА ИВАНОВА ЮСУФ
КРУМ ИВАНОВ МАЧЕВ
КРЪСТЬО КОСТАДИНОВ КОСТАДИНОВ
НАДЯ ИВАНОВА ШУШУТЕВА
НИКОЛА ЗДРАВКОВ ШОПОВ
СПИРО ГЕОРГИЕВ ЛАЗОВ
СТОЯН ВЕНЦИСЛАВОВ МЕЧЕВ
ТАНЯ ИЛИЕВА БЕКЯРОВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 006
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА ХАЛИЛ АШИРК
АГАТА МИРОСЛАВОВА ШЕЙТАНОВА
АЛЕК ИЛКОВ ЛИСКОВ
АНДОН ДИМИТРОВ МАРДОВ
АНКА СУЛТАНКОВА ЛАТИНОВА
АНТОНИЙ ИВАНОВ ЙОТОВ
АСЕН ДИМИТРОВ ТЪРТОВ
АТАНАС АНГЕЛОВ ХРИСТОВ
ГЕОРГИ БЛАГОЕВ ВЪЛЧЕВ
ГЕОРГИ БОРИСОВ ШАЛАМАНОВ
ДОНА ИВАНОВА ЙОТОВА
ЗОЯ БОРИСОВА ШАЛАМАНОВА
ИЛКО КАРДАМОВ ЛИСКОВ
ЛЮБОМИР СТРАХИЛОВ КАРАДЖОВ
МАРИЯ ВАСИЛЕВА ЙОТОВА
МИЗЕНА ХАСАНОВА ЛИСКОВА
НАСКА ДИМИТРОВА ДЯЛКОВА
РАДОСЛАВ ИЛКОВ ЛИСКОВ
РОСИЦА БОРИСЛАВОВА ПАНЧЕВА
СОКОЛ ИЛИЕВ СОКОЛОВ
СПАС ИВАНОВ ТОДОРОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 007
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАС АНГЕЛОВ СЪРБОВ
БОЖИДАР ПАРАСКЕВОВ МАРИНОВ
БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ ЧЕРЕШАРОВ
ДИАНА ИВАНОВА ХАДЖИМИШЕВА
ЕЛЕНА ЛЮБЕНОВА БРЮСОВА
ИВАН СТЕФАНОВ ПАНДЕВ
ИВАНА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА
КАТЕРИНА БОЖИКОВА ТОДОРОВА
КОСТАДИН ПЕТРОВ ТЕРЗИЕВ
ЛЮБОМИР СТОЯНОВ ЧОНЕВ
МАГДАЛЕНА СТОЯНОВА ЧОНЕВА
МИХАИЛ СЪБЕВ ЧАТАЛБАШЕВ
НЕВЕНА ГЕОРГИЕВА БОРОДИНА
ПЕТКО ВЛАДИМИРОВ СТОИНКОВ
ПЕТЪР СТОЯНОВ ПОЛЯНОВ
СВЕТЛАНА ГРИГОРОВА БУЧКОВА
СОНЯ ДИМИТРОВА РУДИ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 008
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОЖИДАР ЧАПОВ
БОРЯНА КОСТАДИНОВА ГЕЛЕВА
ВЕЛИЧКА ДИМИТРОВА БАРУХОВА
ГЕОРГИ СТАНИСЛАВОВ ТУНЧЕВ
ДАЯНА МОХАМЕД-ФУАД ЕЛ-ТАХЕЛ
ДУРДАН СЕЛИМОВА НАФУЗЧИЕВА
ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА КАДИЛОВА-ЕЛ-ТАХЕЛ
ЛИЛЯНА СТОЕВА
МАРИАНА ИВАНОВА КАРПАТОВА
РУМЯНА ВАСИЛЕВА ПЕТРОВА
СТЕФАН ТОДОРОВ РАМОВ
СТЕФАНКА АТАНАСОВА НИКОЛОВА
ХАККЪ АЛИЕВ НАФУЗЧИЕВ
ХРИСТИНА ПЕТРОВА РЕЙН

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 009
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛКА ИВАНОВА КОБАКОВА
ГЕНОВЕВА СТОЯНОВА КАРАЯНЕВА
ГЮЛИЗАР НЕЖДЕТ ЕРДОСТ
ИВАН ИЛИЕВ ПОПИВАНОВ
ЯАМУР ЕРДОСТ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 010
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛ КРУМОВ ЖИНГОВ
ВАСИЛКА ИВАНОВА МИШЕВА
ЕРБИЛ МЕХМЕДОВ ИСМАИЛОВ
ИВАН ХРИСТОВ ПОПОВ
ИВАНКА КОСТАДИНОВА ПОПОВА
КАТЕРИНА ИВАНОВА ГАДЖЕВА
КИРИЛКА АНГЕЛОВА ЖИНГОВА
КРЪСТАНА ИВАНОВА ВЕЛИКОВА
КЪЙМЕТ АБЕДИНОВА ИСМАИЛОВА
МЕХМЕД РАИФ ИСМАИЛ
ОГНЯН ИВАНОВ ПОПОВ
СИЛВИЯ ДИМИТРОВА ИГНАТОВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 011
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНГЕЛ ВЕЛИКОВ ЮРУКОВ
БЛАГОЙ АЛЕКСАНДРОВ ЩЕРЕВ
ГАЛИНА ЛЕОНОВА ТАУШАНОВА
ИЪЛДЪЗ ИБАЙЗЕРОВА ХАЙРАН
МАРИЯ НИКОЛОВА САРАФОВА
МАРИЯ ТОДОРОВА АТАНАСОВА
НААЗИФ РАМИЗ ХАЛИЛ
НАДЕЖДА КАМЕНОВА ХАЛИЛ
НЕЛИНА ПИРИНОВА БОЧУКОВА
СЕНИХА НЕДЖАТИЕВА КАНТАРДЖИЕВА
СЕРГЕЙ БИСЕРОВ ХАДЖИЕВ
ТОДОР ГЕОРГИЕВ ПАРАКОЗОВ
ХРИСТО ВЛАДИМИРОВ ВЕЛЕВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 012
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАЛЕНТИН ТОДОРОВ СИМИТЧИЕВ
ДИМИТРИЯ ВАСИЛЕВА СИМИТЧИЕВА
ЕМИЛ ИВАНОВ ШИШКОВ
ЙОРДАН ГЕОРГИЕВ БАРАКОВ
ЛЮБА СВЕТЛОЗАРОВА МУТАФЧИЕВА
ЛЮБЕН КРУМОВ РАДОЙКОВ
МАРИЯ АНАСТАСОВСКА
НИКОЛАЙ РУМЕНОВ ТЕМЕЛКОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 013
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ДИМИТАР УШЕВ
ДИМИТЪР КОСТАДИНОВ ШИШКОВ
ДИМИТЪР НИКОЛОВ МАРЧЕВ
КАТЕРИНА ВАНГЕЛОВА ШИШКОВА
ЛИЛИ МЛАДЕНОВА СТОЙЧЕВА
ЛЮБОВ ВАСИЛЕВА ГРЪНЧАРОВА
МИТЕ ТИЛЕВ
НАДА ЦВЕТКОВСКА
ПЕТЪР ДИМИТРОВ УШЕВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 014
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛБЕН ЯСЕНОВ ПАЧЕДЖИЕВ
АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ КОСТОВ
АТАНАС ИВАНОВ МУШЕВ
АТЛАЗКА ИВАНОВА АРНАУДОВА
ВЕЛИКА ЦВЕТКОВА ИГНАТОВА
ВЕСЕЛА ЮЛИЕВА ПАЧЕДЖИЕВА
ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ НИКОЛОВ
ГЕОРГИ ИВАНОВ ИГНАТОВ
ДАФИНА ГЕОРГИЕВА ПОПОВА
ИВАН ГЕОРГИЕВ ИГНАТОВ
ИРИНА ШАРИФЖАНОВНА КРУШОВСКА
МАРГАРИТА ВАСИЛЕВА ШУШУТЕВА
МАРИАНА КАМЕНОВА КАЧЕРИЕВА
МАРИЯ ДИМИТРОВА ДОКУЗОВА
МИГЛЕНА БИСЕРОВА МЛАДЕНОВА
МИРОСЛАВ НИКОЛОВ ГАМИШЕВ
СОНЯ ПЕТРОВА ПУЛЕВА
ЯНИЗ АЛБЕНОВ ПАЧЕДЖИЕВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 015
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР СЛАВОВ ШУШУТЕВ
АТАНАС АНДОНОВ БОЯДЖИЕВ
ГЕОРГИ СЛАВЕЕВ ИГНАТОВ
ДАРИН РУМЕНОВ БОЛГУРОВ
ЕЛИС ДАВИДОВА ЮРУКОВА
ИВАН ОГНЯНОВ ОГНЯНОВ
ИЛИЯ АТАНАСОВ АПОСТОЛОВ
ИЛИЯН СТОЯНОВ ШУШУТЕВ
КОСТАДИН СЛАВОВ ШУШУТЕВ
МАНЧО МАНЧЕВ ПАНЮКОВ
НИКОЛАЙ ВЕЛКОВ ПАРАПАНОВ
СЛАВИ КОСТАДИНОВ ШУШУТЕВ
СТОЯН ИЛИЕВ ШУШУТЕВ
СУЗАНА МАЛИНОВА БАШЕВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 016
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ГЕОРГИ ЛЮБОМИРОВ АНГУВЧИКОВ
ЕЛЕНА НИКОЛОВА КАСАПОВА
ЕМЕЛ ШЕФКЕТ КЪРДЖАЛИ
ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ ШИНДОВ
КАТЕРИНА ВАНГЕЛОВА БЕЛЧЕВА
МАРИАНА ЖИВКОВА ХРИСИМОВА
ПАВЕЛ ГЕОРГИЕВ ПАНАЙОТОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 017
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНАСТАС ИЛИЕВ ХАРИЗАНОВ
АТАНАС ОГНЯНОВ ОГНЯНОВ
БААТИЕ ХАЛИЛОВА КАЧАКОВА
БОРИС ВЛАДИМИРОВ ОГНЯНОВ
ВАНЕЛИ ПАСКО БОЖКОВА
ВЕРА ДИМИТРОВА ЧОНЕВА
ГЕОРГИ НИКОЛОВ ХАРИЗАНОВ
ДАВИД ЮЛИЯНОВ БРАТАНОВ
ДИМИТЪР ТОДОРОВ САВАТИНОВ
КАЛОЯН ЮЛИЯНОВ ШАЛАМАНОВ
МАРИЯ СТАНИСЛАВОВА ТУНЧЕВА
МАРИЯ СТОЯНОВА СТОЯНОВА
МИНЕ СОЙДАН
РАБИЕ ЮМЕР КАЧАКОВА
СИБЕЛ СОЙДАН
СОФИЯ ИЛИЕВА ХАРИЗАНОВА
СПАС КОСТАДИНОВ ШЕРБЕТОВ
СТЕФАНА ВАСИЛЕВА СИРАКОВА
СТОЯН ЛЮБЕНОВ ЧОНЕВ
ТОМА СТОЯНОВ СТОЯНОВ
УРСЕЛ ИРФАНОВА КАЧАКОВА
ХАЛИЛ АСАНОВ КАЧАКОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 018
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛИ РАМИЗ ТЮМБЕЛЕКЧИ
ДИМИТЪР НИКОЛОВ ЛУКОВ
ИВАН СТОЯНОВ АВРАМОВ
МИЛВЕР АДЕМОВА
НАЙДЕН ИЛИЕВ ХАМАЛОВ
ОЛЕГ РАШКОВ ЧИКОВ
ПЕТЯ МАРИНОВА АВРАМОВА
СНЕЖАНА НАЙДЕНОВА ЩЕРЕВА
СТЕФКА ЙОРДАНОВА АДЕМОВА
СТОЯН ИВАНОВ АВРАМОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 019
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ЕЛЕОНОРА БИСЕРОВА ПИРКОВА
ЛИДИЯ ЮЛИЯНОВА ЯВУЗ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 020
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР АНДОНОВ КАЧАРКОВ
БЛАГА ДИМИТРОВА ДЖОРДЖЕВА
БОЖИДАР ПЕТРОВ СЛАВЧЕВ
ВАСИЛКА ГЕОРГИЕВА ВЕЛИЧКОВА
ВЕЛИЧКА КРАСИМИРОВА МАНДЕВА
ГЕОРГИ КРУМОВ ВЪЛЧЕВ
ЕЛИСАВЕТА ЧУДОМИРОВА РАДОЙКОВА
ЕЛКА ИЛИЕВА СТОЯНОВА
ИВАН ВАСИЛЕВ ХАЛЕВ
ИВАН КРАСИМИРОВ МАНДЕВ
КОСТАДИН ДИМИТРОВ ДЖОРДЖЕВ
РАДКА ПЕТКОВА КАЧАРКОВА
ФИКРИЕ САЛИХОВА КАТРЕВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 021
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙТЕН АХМЕД ЕМИН
АХМЕД ХАЛИЛ РАШИД
БОРИС ГЕОРГИЕВ АНДОНОВ
ДИАНА ДИМИТРОВА СТЕЛМЪН
ДИМИТЪР КОСТАДИНОВ ДЕРМЕНДЖИЕВ
ЕЛЕНА ИВАНОВА ПЕЛТЕКОВА
ЗОРНИЦА ВИТКОВА ВАКАРЕЕВА
ИМИР РАМАДАН РАШИД
КАТЕРИНА ДИМИТРОВА КУПЕНОВА
КАТЯ ТОДОРОВА ПАПАЛЕЗОВА
МАРИНКА ГЕОРГИЕВА ЦУЦУМАНОВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ, кметство ..........., секция № 022
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДРА ИЛИЕВА СТОЙКОВА
ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ГОРАНОВ
ЕКАТЕРИНА ВЕЛКОВА ГИНЧЕВА
ИВАН НИКОЛОВ КЕНДОВ
КРАСИМИР НИКОЛОВ ХАРИЗАНОВ
КРУМ ИЛИЕВ МИНГОВ
ЛИДИЯ ГЕОРГИЕВА МАНГАЛОВА
МАРИО ХРИСТОВ ХРИСТОВ
МИЯЛЧО ПЕТРОВ
НАДЕЖДА АСЕНОВА КРУШОВСКА
НАДЕЖДА БОЙКОВА БРИНКЕР
СИМЕОН МАЛИМИНОВСКИ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.МОСОМИЩЕ, кметство ..........., секция № 024
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
СТОЙНА МИРЧОВА БЛАЖЕВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.МОСОМИЩЕ, кметство ..........., секция № 025
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДАР ПИНЗОВСКИ
АТАНАС ТОДОРОВ ПАНДЕВ
БЛАГОЯ ПИНЗОВСКИ
ДАМЯН ЖИВКОВ ЛЯСКОВ
ИВАН КОСТАДИНОВ АРАТЛЪКОВ
ИЛИЯ АВРАМОВ МАГОВ
ИЛИЯНА ГЕОРГИЕВА АТАНАСОВА
КАТЕРИНА АНГЕЛОВА СОХУЛОВА
КИРИЛ ГЕОРГИЕВ ЧЕРВЕНКОВ
КОСТАДИН ИЛИЕВ ТУНОВ
СТАНИСЛАВА КИРИЛОВА ЛЯСКОВА
ЦВЕТЕЛИНА ЙОСИФОВА ПИРИНСКА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.МОСОМИЩЕ, кметство ..........., секция № 026
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНГЕЛ ИВАНОВ ПАНДЕВ
ГЕОРГИ ПЕТРОВ БАБАНОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.БОРОВО, кметство ..........., секция № 027
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВИОЛЕТА БОЙКОВА ЖУЛЕВА
ЕЛЕНА ИЛИЕВА СМИЛКОВА
ИВАН АНТОНОВ ДИМИТРОВ
ИЛИЯ БОРИСОВ ДАВИДОВ
ПЕТЯ РУМЕНОВА ДАФОВА
ХРИСТИНКА КРАСИМИРОВА СТОЕВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.БАНИЧАН, кметство ..........., секция № 029
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ГЕОРГИ ДОНЧЕВ БАНГАЧЕВ
ИВАН НИКОЛОВ ЛАЗАРОВ
ИЛИЯ НИКОЛОВ ТУПАРОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.ГОСПОДИНЦИ, кметство ..........., секция № 030
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАЛЕРИ БАНКОВ ПИЛЕВ
ЛЮДМИЛ САМОИЛОВ ХАДЖИЕВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.БУКОВО, кметство ..........., секция № 031
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВКА ИСМЕТ АГУЛ
АЛИ АЛИ ИСУФ
АЛИ МУСТАФА ИСУФ
АРИФ ИСМАИЛ АТИП
АТИЕ ЯКУП ПЕХЛИВАН
АХМЕД ИБРАХИМ КУЗМИН
ГЮЛТЕКИН ИБРАХИМ КАРАХЮСЕИН
ЕЛВИЕ САИД АРНАУД
ЕРГЮН ИБРАХИМ ПЕХЛИВАН
ИБРАХИМ ИБРАХИМ АРНАУД
ИБРАХИМ ИБРАХИМ АРНАУД
ИБРАХИМ ИСМАИЛ КАЛФА
ИБРАХИМ САИТ ВЕЛИША
ИБРАХИМ СМАИЛ ПЕХЛИВАН
ИБРАХИМ ХАМИД САИД
ИСМАИЛ ИБРАХИМ АТИП
ИСМАИЛ ИБРАХИМ КАЛФА
ИСМАИЛ ИСМАИЛ АТИП
ЙАСИН ЙУСУФОУЛУ
КЕЗИМЕ РЕДЖЕП КАХРАМАН
МЕЛЕКЕ ИСМАИЛ ДОБРИНИШКА
МЕХМЕД МЕХМЕД ХАДЖИ
МОХАМЕД ИСМАИЛ ИМАМ
МОХАМЕД МОХАМЕД ИМАМ
НЕВСЕ МУРАТ БОЗОГЛУ
НЕВСЕ РЕДЖЕП АРНАУД
НЕВСЕ САИД САИД
НЕВСЕ ШЕРИФ САИД
НИХАТ ИБРАХИМ САИД
ПЕМБЕ ИБРАХИМ ИСУФ
ПЕМБЕ ИБРАХИМ САИД
ПЕМБЕ МУСТАФА ИМАМ
РАФИЕ ДЖЕМАЛ ДЕРВИШ
РЕДЖЕП ИБРАХИМ ПЕХЛИВАН
РЕДЖЕП РЕДЖЕП ПАПУКЧИ
РЕСИМ ХАЛИЛ АТИП
САИД АЛИ ВЕЛИША
САИД МУСТАФА САИД
СЕВГЮЛ ЙУСУФОУЛУ
СЕЛВЕ ДЖЕМАЛ НУМАШ
СЕЛВЕ ИБРАХИМ АТИП
СЕЛВИЕ ИБРАХИМ КАЛФА
УРИЕ МУРАТ РЮСТЕМОГЛУ
ФАТМЕ АСАН ВЕЛИША
ФАТМЕ ДЖЕМАЛ ДИРИЛИ
ФАТМЕ ИБРАХИМ ПЕХЛИВАН
ФАТМЕ ФИКРЕТ АЙРУШ
ФАТМЕ ФИКРЕТ САИД
ФАТМЕ ХАЛИЛ САИД
ФАТМЕ ХАМИД АТИП
ФИКРЕТ ТЕФИК ПАПУКЧИ
ФИКРЕТ ФИКРЕТ САИД
ФИКРИЕ РАМАДАН САИД
ХАЛИЛ РЕСИМ АТИП
ХАМИД ИБРАХИМ САИД
ХАМИД РЕСИМ АТИП
ХАМИД САИД САИД
ШУКРИ ИСМАИЛ КАЛФА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.БРЕЗНИЦА, кметство ..........., секция № 032
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА ИСА ДАРАКЧИ
АДИЛЕ АХМЕД ДАРАКЧИ
АДИЛЕ ИСА ДАРАКЧИ
АЗИМЕ ШАБАН ЪШЪК
АЙШЕ ШАБАН МОЛЛОВА
АЙШЕ ЮСЕИН БАШАР
АЛДИН АЛДИНОВ МОЛЛОВ
АЛИМ БЕДЖЕРИКЛИ
АЛИНА АСЕНОВА БЯЛК
ГЮЛТЕН КАДЪ
ДЕЛЯ АЛДИНОВА БАБЕЧКА
ДЖАНСУ БАБЕКОГЛУ
ЕМИНЕ САИД ДЖУГДАН
ЗАЙНЕП ЮСЕИН АЛИМ
ИБРАИМ МУСТАФА ДЖУГДАН
ИБРАХИМ ИБРАИМ ДЖУГДАН
ИБРАХИМ ИСМАИЛ ХАДЖИ
ИБРАХИМ ЮСУФ МУСТАФА
МЕХМЕТ БЕДЖЕРИКЛИ
МУСА ИСМАИЛ КАДИ
МУСТАФА БЕЯЗ
МУСТАФА АДЕМ КОСИН
МУСТАФА МУСТАФА ХАДЖИ
МУСТАФА РЕДЖЕП АЛИМ
МУСТАФА РЕДЖЕП ДЖУГДАН
МУСТАФА ТАХИР КАДИ
МУСТАФА ЮСЕИН ДЖУГДАН
МУХАРЕМ МУХАРЕМ ДАРАКЧИ
НАЙЛЕ ЮСЕИН БЛИЗНАК
НЕВСЕ ИБРАИМ ДЖУГДАН
РЕДЖЕП МУСТАФА ДЖУГДАН
САИД ИБРАИМ ХАДЖИ
САФКА ШАБАН ДАРАКЧИ
САХАДИ САИД ХАДЖИ
СЮЛЕЙМЕ МЕХМЕД КАДИ
ТЮЛИН МОЛЛА
ФАТМЕ ИБРАИМ АВУШИНА
ФАТМЕ ИСМАИЛ ДЖУГДАН
ФАТМЕ МУСТАФА ХАДЖИ
ФИДРЕ УРУЧ ХАДЖИ
ХАВА МУСТАФА МАДЖАР
ШАБАН АХМЕД ХАДЖИ
ШАБАН МУСТАФА ХАДЖИ
ШЕРИФЕ ШАБАН ХАДЖИ
ЮСЕИН ШЕКИР АРНАУТИН

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.БРЕЗНИЦА, кметство ..........., секция № 033
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА МУСТАФА ЧОЛАК
АДЕВИЯ ШАБАН МЕРСИН
АДИЛЕ АХМЕД ЙОЗМЕРДИВАНЛЪ
АМИДЕ ИСМАИЛ ТУРЧИН
АХМЕД МУСТАФА МАДЖАР
БАХАР ДИНДАР
БЕНИЗЕ ИСМАИЛ ПЕНД
ВАЙДЕ ШАБАН БЕРЕКЕТЛИ
ГЕОРГИ ВЛАДИМИРОВ ПАРТАЛОВ
ЗАЙНЕП ИСМАИЛ ХАДЖИБЕКИР
ЗАЙНЕПА МУСТАФА ЧОЛАК
ИБРАИМ ИСА МОЛЛА
ИГРИЕ МУСА ДИНДАР
МЕХМЕД ИБРАИМ ИБРОШ
МЕХМЕТ ДИНДАР
НЕРМАНА СЮЛЕЙМАНОВА БЕКТАШЕВА
САЛИХА ШАБАН ЧАЛЪШКАН
САХИТ ИСМАИЛ ПЕНД
СЮЛЕЙМАН МЕХМЕДОВ БЕКТАШЕВ
ФАТМА АХМЕДОВА ПЕНД
ХАМИДЕ МЕХМЕД АРДА
ШАБАН АХМЕД МАДЖАР
ШАБАН ШАБАН ОМЕР

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.БРЕЗНИЦА, кметство ..........., секция № 034
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА САИД КЕСКИ
АДИЛЕ МУСА АЛИМ
АДИЛЕ САИД МЕРСИМ
АЙШЕ МУСТАФА МОЛЛА
АЙШЕ ФЕЙЗИ МОЛЛА
АНИФЕ УРУЧ ЦЕР
АТИША ЕМИН МОЛЛА
ДЖИХАН ЯХАТ
ДЖИХАН ИСМАИЛ МЕРСИМ
ЕЛМИ ШАБАН БУКОВЯН
ЗАЙДЕ ШАБАН БАБЕЧ
ЗЕНЕПА РАМАДАН БУКОВЯН
ИБРАХИМ ЕЛМИ БУКОВЯН
ИСА ИСМАИЛ КАЧАНГАР
ИСА УРУЧ БУКОВЯН
ИСМАИЛ ИСА КАЧАНГАР
ИСМАИЛ МУСТАФА КАДИ
МЕХМЕД МЕХМЕД БАТЕВ
МЕХМЕД ТЕФИК КАЧАНГАР
МЕХМЕТ ФЕЙЗИ МОЛЛА
МУСТАФА МУСТАФА ЯХАТ
МУСТАФА УРУЧ БУКОВЯН
МУСТАФА ШАБАН КАДИ
НАЙЛЕ МЕХМЕД КАПАНЪК
НАЙЛЕ САИД КАЧАНГАР
РЕДЖЕП РЕДЖЕП АЛИМ
САНУША МЕДЖИТ БЯЛК
СИБУША ИБРАИМ КАДИ
СЮЛЮЙМЕ РЕДЖЕП ЯХАТ
ТАХИР ШАБАН КАДИ
ФЕЙЗИ МОХАРЕМ МОЛЛА
ФЕЙЗИ ФЕЙЗИ МОЛЛА
ХАВА МЕДЖИТ БАБЕЧ
ШАБАН ИЛМИ БУКОВЯН
ШАБАН МЕДЖИТ БАБЕЧ
ШАБАН МУСТАФА КАДИ
ШАБАН ШАБАН БУКОВЯН

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.БРЕЗНИЦА, кметство ..........., секция № 035
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙРОЛА ИСМАИЛ ШАБУ
АЙШЕ ХИЛМИ ТУРЧИН
АЙШЕ ЮСЕИН КАРАХЮСЕИН
АЛДИН БАНЧЕВ ТОПАЛОВ
АНИФЕ РЕМЗИ ШАБУ
АННА БИЛЯНТОВА ЮРУК
ГЮЛТЕН МУТЛУ
ДЖЕМИЛЕ РИЗА ШАБУ
ЕЛЕНА АТАНАСОВА КОДЖАБАШЕВА
ЕТЕМ ЕТЕМ МЕРСИМ
ЗАЙДЕ ИСМАИЛ ПЕХЛИВАН
ЗАЙНЕП АХМЕД ТУРЧИН
ЗАЙНЕП ИБРАИМ ПЕНД
ЗЕЙНЕП ИСМАИЛ ЮСУФ
ЗЕЙНЕП РЕДЖЕП БЯЛК
ЗЕЙНЕП ЮСУФ ТОПАЛОВА
ЗЕНЕПА МОХАРЕМ БУКОВЯН
ИБРАИМ АХМЕД БУКОВЯН
ИБРАХИМ ТОПАЛОГЛУ
ИБРАХИМ ЕМИН МЕРСИМ
ИБРАХИМ ИБРАХИМ БУКОВЯН
ИЗЕР УРУЧ БУКОВЯН
ИСМАИЛ ИСМАИЛ ШАБУ
ИСМАИЛ САИТ ПЕНД
ИСМАИЛ УРУЧ МЕРДАН
ИСМАИЛ ШАБАН ЦЕР
ИСМАИЛ ЮСЕИН ХАИТ
МАЯ СТАМЕНОВА ИСА
МЕХМЕД АХМЕД ЮРУК
МЕХМЕД РЕДЖЕП БУКОВЯН
МУСТАФА ШАБАН ЦЕР
НЕВСЕ ЮСУФ БУКОВЯН
НЕХАТ ИСМАИЛ МЕРДАН
РЕДЖЕП АХМЕД БУКОВЯН
САЙМЕ ЕТЕМ ДЖУГДАН
САНУША БИЛЮЛ МЕРДАН
СИБУША ИБРАИМ ИСА
УМЕЯ ЮСУФ ЮСУФ
УРУЧ ИСМАИЛ МЕРДАН
УРУЧ УРУЧ БУКОВЯН
ФАТМА ЮСУФ ПЕНД
ФАТМЕ ИСМАИЛ ЮСУФ
ФЕРИЕ АРИФ ТУРЧИН
ХАВВА ЧИФТЧИ
ХЮСЕИН ЮСЕИН ИСА
ШАБАН РЕДЖЕП АЛИМ
ЩЕРИЯН СИМОВ ХАДЖИЕВ
ЮСЕИН ИБРАИМ ИСА
ЮСУФ ИБРАИМ ЦЕР
ЮСУФ РЕДЖЕП ПЕНД
ЮСУФ ЮСУФ ТУРЧИН

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.КОРНИЦА, кметство ..........., секция № 036
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА БЕКИР САДУЛ
АВА ИБРАИМ КУНД
АВА МУСТАФА АМИДЕИНА
АВА МУСТАФА СЪРМАЛИ
АВА ШЕФКЕТ ХАДЖИБЕКИР
АДЕЛИНА САЙФЕТИНОВНА АТЕМИНА
АЗИЗЕ ЮСУФ СЪРМАЛИ
АЗИМЕ БЕЯЗ
АЗИМЕ МУСТАФА БЯЛК
АЙТЕМ ИСМАИЛ КАДРИ
АЙШЕ АРИФ ИМАМ
АЙШЕ БЕКИР КЮРД
АЙШЕ ИБРАИМ ВЕЛИШАВ
АЙШЕ ИБРАИМ ФЕЙЗИ
АЙШЕ МЕХМЕД ВЕЛИШАВ
АЙШЕ УРУЧЕВА ИМАМОВА
АЙШЕ ШАБАН КАРААЛИЛ
АЙШЕ ЮСЕИНОВА КАЦАДЖИЕВА
АНИФЕ БЕКИР ВЕЛИША
АНИФЕ ИСМАИЛ СЪРМАЛИ
АНИФЕ НЕДЖИП УРУЧ
АНИФЕ ШАБАНОВА ИМАМОВА
АРИФ ШАБАН ИМАМ
АТИДЖЕ МУСТАФА ВЕЛИША
АТИДЖЕ РАСИМ ТАРАЛ
АХМЕТ АТАКЛЪ
БАЙРЯМ БАЙРЯМ СЪРМАЛИ
БАЙРЯМ ИСМАИЛ КУНД
БАЙРЯМ МЕХМЕД СЪРМАЛИ
БАХРИЕ ДЖЕВАТ АТИП
БЕЕХАРА МЕХМЕД САДУЛ
БЕЙХАН БАЙРЯМ СЪРМАЛИ
БЕКИР КАХРАМАН
БЕКИР БЕКИР САДУЛ
БЕКИР БЕКИР САДУЛ
БЕКИР МУСТАФОВ ИМАМОВ
ВАДИЕ МОХАРЕМ СЪРМАЛИ
ВАЙДА ИСА БИМ
ВАЙДА МОХАРЕМОВА АМИДЕИНА
ВАЙДЕ ХЮСЕИН ЮСТЮН
ГЮЛБЕХАР АХМЕД СЬОЗ
ГЮЛБЕЯЗ ДЖЕЛИЛ БАКАЛ
ГЮЛСЕ ДЖЕСУР
ДЖАНСЕЛ ХАДЖЪБЕКИР
ДЖЕВАТ БЕЯЗ
ДЖЕВАТ ИБРАХИМ СЪРМАЛИ
ЕМИНЕ КАСАДЖЪ
ЗАЙДА БЕКИР БАБИЧКА
ЗАЙДА ИСМАИЛ СЪРМАЛИ
ЗАЙДЕ ИСМАИЛ БАБИЧКА
ЗАЙНЕПА ИБРАХИМ ГЕТА
ЗАЙНЕПА ШАБАНОВА АШИРК
ЗЕЙНЕП ИЗЕИР БЯЛК
ЗЕПА ЮСЕИН КАДРИ
ИБРАИМ СЮЛЕЙМАН ВЕЛИШАВ
ИБРАИМ ЮСУФ АРНАУТ
ИБРАХИМ ИБРАХИМ ГЕТА
ИБРАХИМ МУСТАФА ФЕЙЗУЛА
ИЗЕИР МУСТАФА КАРААЛИЛ
ИМИН МЕХМЕД ФЕЙЗИ
ИСМАИЛ ИСМАИЛ КАДРИ
ИСМАИЛ ИСМАИЛ КУНД
ИСМАИЛ МЕХМЕД ВЕЛИША
ИСМАИЛ МУСТАФА ГЕТА
ИСМАИЛ РАМУШ ГЕТА
ИСМАИЛ ЮСЕИН БАБИЧКИ
КАДРИЕ КЯЗИМ ВЕЛИША
КАДРИЕ ШЕРИФ АМИДЕИН
КЕЗИМ ИБРАИМ ВЕЛИША
КЕЗИМ КЕЗИМ ВЕЛИША
ЛЕЙЛЯ МУСТАФА БАБЕКОГЛУ
МЕХМЕД АСАН УРУЧ
МЕХМЕД БЕКИР СЪРМАЛИ
МЕХМЕД ИБРАХИМ СЪРМАЛИ
МЕХМЕД МЕХМЕД ТАРАЛ
МЕХМЕД МЕХМЕД УРУЧ
МЕХМЕД ЮСЕИН САДУЛ
МЕХМЕТ ФЕЙЗИ
МОХАРЕМ ИБРАХИМ СЪРМАЛИ
МОХАРЕМ МОХАРЕМОВ ИМАМОВ
МОХАРЕМ МУСТАФОВ ИМАМОВ
МУСТАФА ИБРАХИМ СЪРМАЛИ
МУСТАФА ИБРАХИМ ФЕЙЗУЛА
МУСТАФА ИЗЕИР КАРААЛИЛ
МУСТАФА МОХАРЕМОВ ИМАМОВ
МУСТАФА ОСМАН БЯЛК
МУСТАФА ШАБАН АЛИ
МУСТАФА ЮСЕИН КАРААЛИЛ
МУХАММЕТ МЕХМЕД САДОУЛ
МЮРВЕТ ДЖЕВАТ БЯЛК
НАЙЛЕ ИСМАИЛ БАБИЧКА
НЕДЖИП МЕХМЕД ТАРАЛ
НЕФСИЕ БЕКИР СЪРМАЛИ
НЕШИДЕ ОСМАН ДЖЕСУР
ПЕМБЕ МЕХМЕД ФЕЙЗУЛА
РАМАЗАН ОСМАНБЕЙ
РАМИЗЕ НЕДЖИП АЛИ
РАХМЕ ИСМАИЛ АТАКЛЪ
САЙФЕТИН МЕХМЕД АТЕМИН
САНЕ ШАБАНОВА КАРАХАЛИЛ
САФИЕ ИБРАИМ АРНАУТ
САФИЕ МЕХМЕД СЪРМАЛИ
СИБУША ШАБАН АЛИ
СИЛЮМЕ АДЕМ БЯЛК
СЪБИН ИВОВ ЕМИЛОВ
СЮЛЕЙМАН ЮСЕИН ВЕЛИШАВ
СЮЛЮМЕ ЮСУФ САДУЛ
ФАТМА БЕКИР САДУЛ
ФАТМА ХЮСЕИН АДИЛОГЛУ
ФАТМА ШАБАНОВА ТЕЛЧАРСКА
ФАТМЕ ИБРАИМ ВЕЛИШАВ
ФАТМЕ ИСМАИЛ ЗЕКИР
ФАТМЕ МЕХМЕД САДУЛ
ФАТМЕ МОХАРЕМ СЪРМАЛИ
ФАТМЕ МУСТАФА СЪРМАЛИ
ФАТМЕ ШАБАН АЛИ
ХАВВА БАЙРАМОГЛУ
ШАБАН ЕЛМАЗ КАЦАДЖИ
ШАБАН МУСТАФА АЛИ
ШАБАН МУСТАФА ИМАМ
ШАБАН ШАБАН ИМАМ
ШЕРИФ ШЕРИФ КЮРД
ШЕРИФ ЯХЯ КЮРД
ШЕРИФЕ ИСМАИЛ ВЕЛИШАВ
ШЕРИФЕ ХАЛИЛ СЪРМАЛИ
ШЕРМИН ЮСУФ КАРАХАЛИЛ
ЮСУФ ИБРАИМ АРНАУТ
ЮСУФ ИБРАХИМ СЪРМАЛИ
ЮСУФ ЮСУФ СЪРМАЛИ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.КОРНИЦА, кметство ..........., секция № 037
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА АДЕМ БЪРГАН
АВА АХМЕД ЕРЕН
АВА МУСТАФА АМИДЕИНА
АВА ЮСУФ ДИНДЖАЙ
АЗИЗЕ ИСМАИЛ БЪРГАН
АЙРИЕ СЮЛЕЙМАН ОРУЧОГЛУ
АЙРУШ АХМЕД ПЕХЛИВАН
АЙСЕЛ БЕКИР СЪРМАЛИ
АЙСЕЛ МУСТАФА КАЦАДЖИЕВА
АЙСЕЛКА БАЙРЯМ САИД
АЙСУ КЪРДЖЪМ
АКИФ АДЕМ ДЖИНДЖИ
АКИФ МУСТАФА ХАМИТ
АМИДЕ ИБРАИМ ДОЛИН
АНИФЕ АДЕМ АМИДЕИНА
АНИФЕ АХМЕД ХАДЖИ
АНИФЕ ИБРАИМ АМИДЕИНА
АНИФЕ ИСА АРНАУД
АНИФЕ ИСМАИЛ ВРАЖАЛИ
АНИФЕ МОХАРЕМ БЪРГАН
АНИФЕ ШАБАН ЙОЗБЕК
АТИДЖЕ ХЮСЕИН ГЕТА
АТИКЕ МОХАРЕМ ДОЛИН
АХМЕД АХМЕД ВРАЖАЛИ
АХМЕД БАЙРЯМ АМИДЕИН
АХМЕД МУСТАФА КОСИН
АХМЕТ ШАБАН НУМАШ
БАЙРАМ ИБРАХИМ ГЕТА
БАЙРЯМ ИБРАИМ АМИДЕИН
БАЙРЯМ ИБРАИМ КЮРД
БЕКИР МЕХМЕД СЪРМАЛИ
БЕКИР УРУЧ БЪРГАН
ВАДЕТ МУСТАФА КАР
ВАЙДА АСАН БЪРГАН
ВАЙДА АХМЕД ДОЛИН
ВАЙДА ИБРАХИМ ДОБРИНИШКА
ВАЙДЕ МОХАРЕМ ХАДЖЪОГЛУ
ВАХИДЕ РЮСТЕМОГЛУ
ГЮЛЕЗАР АДЕМ ДЖИНДЖИ
ГЮЛЕЗАРА АХМЕД КОСИН
ГЮЛФЕ ИСМАИЛ КОСИН
ГЮЛШЕНА ШАБАН ДОБРИНИШКА
ДЖАНСУ ШАБАН НУМАШ
ДЖЕМИЛЕ ЮСУФ АМИДЕИНА
ЕДИС МЕХМЕД АХМЕД
ЗАЙДА ИБРАИМ БЪРГАН
ЗАЙДА ИБРАИМ ХАДЖИБЕКИР
ЗАЙДА ИСМАИЛ АМИДЕИНА
ЗАЙДА МЕХМЕД ИМАМ
ЗАЙДЕ ИБРАИМ АЛИОГЛУ
ЗАЙДЕ ИСМАИЛ ХАДЖИБЕКИР
ЗАЙДЕ МОХАРЕМ БЪРГАН
ЗАЙНЕП СЮЛЕЙМАН АМИДЕИНА
ЗАЙХИДЕ МУСТАФА СЪРМАЛИ
ЗЕЙНЕП ИБРАИМ КЕЛЕШ
ЗЮЙРЕМА ШАБАН АМИДЕИНА
ИБРАИМ ВАИС БЪРГАН
ИБРАИМ ИБРАИМ БЪРГАН
ИБРАХИМ ХАДЖЪБЕКИР
ИБРАХИМ АХМЕД КОСИН
ИБРАХИМ БАЙРЯМ АМИДЕИН
ИБРАХИМ ИБРАХИМ УРУЧ
ИСА МУСТАФА БЯЛК
ИСМАИЛ АЙРУЛА ХАДЖИ
ИСМАИЛ БЕКИР ХАДЖИБЕКИР
ИСМАИЛ ИСМАИЛ ХАДЖИБЕКИР
ИСМАИЛ СЪДЪК ХАДЖИБЕКИР
МЕРТ ЕРЕН
МЕХМЕД АЛИ КУНГЮ
МЕХМЕД АХМЕД МЕХМЕД
МЕХМЕД АХМЕД ПЕХЛИВАН
МЕХМЕТ ОРУЧОГЛУ
МОХАРЕМ АХМЕД БЪРГАН
МОХАРЕМ ИБРАИМ БЪРГАН
МОХАРЕМ МОХАРЕМОВ ИМАМОВ
МОХАРЕМ МУСА ДОЛИН
МУСА МОХАРЕМ ДОЛИН
МУСА ЮСУФ ДОЛИН
МУСТАФА АКИФ АМИДЕИН
МУСТАФА АХМЕД КОСИН
МУСТАФА ИБРАИМ КАЦАДЖИЕВ
МУСТАФА ФЕЙЗОЛА АМИДЕИН
ПАТУША ШАБАН ДЖИНДЖИ
РАБИЕ ИСМЕТ КЮРД
РАМИЗЕ АДЕМ КОСИН
РЕДЖЕП КЪРДЖЪМ
САДОЛА РУСТЕМ ДОБРИНИШКИ
САДОЛА САДОЛА ДОБРИНИШКИ
САДЪК ИБРАИМ ХАДЖИБЕКИР
САДЪК РАСИМ КЪРДЖЪМ
САЙДА АЛИ АМИДЕИН
СЕВИЛАЙ ЙОЗБЕК
СИБУША ИБРАХИМ ДОБРИНИШКА
СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН АМИДЕИН
ТАКСИМ ИСА МОЛААЛИ
УМЕ ШАБАН КЕСИДЖИ
УРУЧ БЕКИР БЪРГАН
ФАИМ АХМЕД КЕЛЕШ
ФАТМА ЙОЗБЕК
ФАТМА ЮСЕИН ДОЛИН
ФАТМЕ АКИФ ДЖИНДЖИ
ФАТМЕ ИБРАХИМ БЪРГАН
ФАТМЕ ИСМАИЛ ХАДЖИБЕКИР
ФАТМЕ МУСТАФА БЪРГАН
ФАТМЕ ШАБАН БЪРГАН
ФАТМЕ ШАБАН ЧАКАР
ФЕЙЗОЛА МУСТАФА АМИДЕИН
ФИКРИЕ ОСМАН БЪРГАН
ФИКРИЕ САИД БЯЛК
ХАТИДЖЕ ОРУЧОГЛУ
ХАТИДЖЕ ХАДЖЪОГЛУ
ХАТИДЖЕ ШАБАН КАРАБУЛУТ
ШАБАН АДЕМОГЛУ
ШАБАН АХМЕД ВРАЖАЛИ
ШАБАН БЕКИР БЪРГАН
ШАБАН ИСМАИЛ ХАДЖИБЕКИР
ШАБАН КЯЗИМ ДОБРИНИШКИ
ШАБАН ШАБАН БЪРГАН
ШЕРИФ ФЕЙЗУЛА АМИДЕИН
ШЕРИФ ШЕРИФОВ АМИДЕИН
ШЕРИФЕ МУСТАФА РОСЕНОВА
ШЕРФЕ МОХАРЕМ КЕСКИН
ЮЛИЯН ШИЛИЯНОВ КАЦАДЖИЕВ
ЮСУФ АДЕМ АМИДЕИН
ЮСУФ МУСА ДОЛИН
ЮСУФ ЮСУФ АМИДЕИН

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.КОРНИЦА, кметство ..........., секция № 038
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АБИБЕ РАСАМ ИМАМ
АВА НЕДЖИП ГЕЗДЪР
АВА САЛИХ ГЕЗДЪР
АВА ШЕРИФ УРУЧ
АГЮРЕН АСАНОВ БЯЛКОВ
АДЕМ АДЕМ БЯЛК
АДЕМ АДЕМ ПАША
АДЕМ БЕКИР БЯЛК
АДЕМ ИБРАХИМ БЯЛК
АДЕМ МУСТАФА КОСИН
АДИЛЕ БАЙРЯМ БЯЛК
АЙЛИН ДЕРЕЛИ
АЙСЕЛА ИСМАИЛ ДРИЛ
АЙШЕ АСАН ДРИЛ
АЙШЕ БАЙРЯМ АСЛАНТЮРК
АЙШЕ ИЗИР КАЦАДЖИЕВА
АЙШЕ ИСМАИЛ ДРИЛ
АЙШЕ КЕЗИМ УРУЧ
АЙШЕ МЕХМЕД АЙДЪН
АЙШЕ МУСТАФА ЕРЕН
АЙШЕ СЮЛЕЙМАН СЕФЕР
АЙШЕ ШАБАНОВА КАЦАДЖИЕВА
АЙШЕ ЯШАР БЯЛК
АКИФ ИСА БЯЛК
АЛИЛ АЛИЛ БЯЛК
АЛИЛ АЛИЛ ДРИЛ
АЛИЛ ИСА БЯЛК
АЛИЛ МУСТАФА ДРИЛ
АНГЕЛ ЕНЧЕВ КАЦАДЖИЕВ
АНЕТА РАДКОВА КАЦАДЖИЕВА
АНИФЕ АКИФ БЯЛК
АНИФЕ МЕХМЕД БЯЛК
АНИФЕ МЕХМЕД СЕФЕР
АНИФЕ ОСМАН БЯЛК
АНИФЕ ЮСУФ ДРИЛ
АРИФ МУСТАФА БЯЛК
АСАН ИБРАИМ ВРАЖАЛИ
АСАН ИСА БЯЛКОВ
АТИДЖЕ МУСТАФА БИМ
АТИДЖЕ ОСМАНОВА БЯЛКОВА
АТУШ ЮСЕИН ДРИЛ
АФИЕТКА ИБРАХИМ ОСМАНБЕЙ ЯЗМАЛАР
АХМЕД АХМЕДОВ РУНТОВ
АХМЕД ИБРАИМ БЯЛК
АХМЕД ИСМАИЛ ДРИЛ
АХМЕД МУСТАФА ДРИЛ
АШЕНАЙ МУСТАФА ЙУСУФОУЛУ
БАЙРАМА САИД УРУЧ
БАЙРИЕ ИСА БЯЛК
БАЙРЯМ БАЙРЯМ ГЕЗДЪР
БАЙРЯМ БАЙРЯМ УРУЧ
БАЙРЯМ МЕХМЕД ТАИР
БАЙРЯМ МЕХМЕД УРУЧ
БАЙРЯМ ШАБАН ДРИЛ
БАЙРЯМ ЮСЕИН УРУЧ
БЕЙХАН ОРУЧОГЛУ
БЕКИР БЕКИР УРУЧ
БЕКИР БЕКИР УРУЧ
БЕКИР ХАСАН БЯЛК
БЕХЧЕТ ИЗИР ДРИЛ
БИРСЕЛА ИСМАИЛ БЕЯЗ
ВАЙДА ШЕИН БУЗ БИЧЕР
ВАЙДЕ БАЙРЯМ ЧАЛЪШКАН
ВАХИДЕ ИМАМ
ВЕЛИЗАРА СЪБИНОВА АЛТЪНГИЙИК
ГЮЛЕЗАР ИСМАИЛ КАРАТАШ
ГЮЛШЕН МЕХМЕД ГЕТА
ДЕНИС ТЕФИК ХАДЖИ
ДЖАН РЕДЖЕП ГЮРУШЧУ
ДЖЕВДЕТ МУСТАФА АГУЛ
ЕМИНЕ БЕКИР БЪРГАН
ЕМИНЕ ЮСЕИН ВРАЖАЛИ
ЕМРЕ АЛТЪНГИЙИК
ЕРХАН БАЙРЯМ УРУЧ
ЗАЙДА БЕКИР БЯЛК
ЗАЙДЕ МУСТАФА БЯЛК
ЗАЙДИЕ МЕХМЕД УРУЧ
ЗАЙНЕП АХМЕД УРУЧ
ЗАЙНЕП САИД УРУЧ
ЗЕЙНЕП ОРУЧ
ЗЕЙНЕП ХАДЖИ
ЗЕЙНЕП ЮСУФ КАРАХАЛИЛ
ЗЕЙНЕПА МУСТАФА БЯЛК
ЗЕКИЕ БАЙРЯМ БЯЛК
ЗЕПА АРИФ КАХРАМАН
ЗИКРЕКЕ МУСТАФА ХАМИТ
ЗОРНИЦА ВЕСЕЛИНОВА ГЕЗДЪРОВА
ЗЮХТЮ МЕХМЕД УРУЧ
ИБРАИМ ЮСЕИН ВРАЖАЛИ
ИБРАХИМ АЛИЛ БЯЛК
ИБРАХИМ БАЙРЯМ ГЕЗДЪР
ИБРАХИМ ИБРАИМ ВРАЖАЛИ
ИБРАХИМ ИБРАХИМ БЯЛК
ИБРАХИМ ИБРАХИМ БЯЛК
ИБРАХИМ ИСМАИЛ БЯЛК
ИБРАХИМ РЕДЖЕП ГЕТА
ИБРАХИМ СЮЛЕЙМАН СЕФЕР
ИЗИР АЛИЛ ДРИЛ
ИЛХАН ЕРЕН
ИСА БОЗОГЛУ
ИСА АЛИЛ БЯЛК
ИСМАИЛ ВЕЛИШАХ
ИСМАИЛ КАХРАМАН
ИСМАИЛ АДЕМ БЯЛК
ИСМАИЛ АХМЕД ДРИЛ
ИСМАИЛ БЕКИР БЯЛК
ИСМАИЛ ИСМАИЛ БЯЛК
ИСМАИЛ МУСТАФА БЯЛК
ИСМАИЛ ЮСЕИН УРУЧ
ИСМЕТ ИСА БУЗ
ИСМЕТ ИСМЕТ БУЗ
ЙЕЛМАЗ ЙЕЛМАЗОВ КАЦАДЖИЕВ
ЙОЗКАН КАХРАМАН
ЙОЗЛЕМ ГЕЗДИР
ЙЪЛМАЗ КАСАДЖЪ
КАЙМЕТ ШАБАН ЕСИЛИКЛИ
КАФИДЕ АХМЕД КОСИН
КИБРИЕ ШАБАН ВЕЛИШАХ
ЛЮТВИЕ АХМЕД БЯЛК
МЕХМЕД ИБРАИМ АГУЛ
МЕХМЕД ИБРАХИМ БЯЛК
МЕХМЕД МЕХМЕД АГУЛ
МЕХМЕД МЕХМЕД БЯЛК
МЕХМЕД МЕХМЕД УРУЧ
МЕХМЕД МУСТАФА ТАИР
МЕХМЕД СЮЛЕЙМАН СЕФЕР
МЕХМЕД ЮСЕИН ВРАЖАЛИ
МОХАРЕМ МОХАРЕМ БЪРГАН
МУРАТ БОЗОГЛУ
МУСТАФА АЙДЪН
МУСТАФА БЕЯЗ
МУСТАФА АЛИЛ ДРИЛ
МУСТАФА АХМЕД ДРИЛ
МУСТАФА ИБРАХИМ АГУЛ
МУСТАФА ИБРАХИМ БЯЛК
МУСТАФА МЕХМЕД БЯЛК
МУСТАФА МЕХМЕД ТАИР
МУСТАФА МУСТАФА ДРИЛ
МУСТАФА МУСТАФА ТАИР
МУСТАФА САИД БИМ
МУСТАФА ФАИК БЯЛК
МУСТАФА ЮСЕИН БИМ
НАЙЛЕ АДЕМ ЕРТЕН
НАЙЛЕ БЕКИР АРАБУЛАН
НАСИЕ АДЕМ БАШИЙГИТ
НАСИЕ ИСМАИЛ ВЕЛИШАХ
НЕВСЕ ОСМАН ИМАМ
НЕВСИЕ БЕКИР АЙДЪН
НЕШАТ ДЕРЕЛИ
НОРБЕК МУСТАФА БИМ
ОРЕЯ ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
ОСМАН МУСТАФА БЯЛК
ОСМАН ХАЛИЛ БУЗ
ОСМАН ДЖАННЕР ШИМШЕК
ПАТУША АЛИЛ ВРАЖАЛИ
ПАТУША АРИФ БЯЛК
ПИМБЕ МОХАРЕМ ГЕТА
РАБИЕ ИСМАИЛ УРУЧ
РАМИЗЕ ИСА ДРИЛ
РАМИЗЕ ЮСЕИН ТАИР
РАСИМ КАСАДЖЪ
РЕДЖЕП ХАЛИЛ ГЕТА
РЕСИМ ИБРАИМ ИМАМ
САИД МЕХМЕД УРУЧ
САИД МУСТАФА БИМ
САИД САИД УРУЧ
САИТ ВЕЛИШАХ
САЛЕ АХМЕД БЯЛК
САЛЕ ИСМАИЛ УРУЧ
САЛИЕ ИБРАИМ АГУЛ
САЛИЕ ИЗИР ДРИЛ
САФИЕ АРИФ БИМ
САФИЕ ИЗИР БУЗ
СЕЛВИЕ АЛИ ОРУЧ
СИБИЕ МУСТАФА БЯЛК
СИБИЕ РАМАДАН ДРИЛ
СЮЛЕЙМАН ИБРАИМ СЕФЕР
СЮЛИМЕ ФАИК ХАДЖИ
ТЕФИК ТЕФИК ХАДЖИ
ФАИК МУСТАФА БЕЯЗ
ФАТМА ВЕЛИШАХ
ФАТМА ИБРАИМ МУРАТ
ФАТМА ИСМАИЛ ДРИЛ
ФАТМА МЕХМЕД КАРАХАЛИЛ
ФАТМА МУСТАФА ТАИР
ФАТМА ОСМАН БУЗ
ФАТМА САИДОВА БЕГОВА
ФАТМЕ АДЕМ ГЕЗДЪР
ФАТМЕ АСАН ШИМШЕК
ФАТМЕ БАЙРЯМ УРУЧ
ФАТМЕ БЕКИР ВРАЖАЛИ
ФАТМЕ ИСА БЯЛК
ФАТМЕ МУСТАФА КАРААЛИЛ
ФАТМЕ ЮСЕИН ХАМИТОГЛУ
ХАВА АРИФ АГУЛ
ХАВВА КЮРД
ХАЛИЛ РЕДЖЕП ГЕТА
ХЮСЕИН МЕХМЕД ВРАЖАЛИ
ШАБАН БАЙРЯМ ДРИЛ
ШАБАН ИСМАИЛ БЯЛК
ШАБАН ХАЛИЛ БЯЛК
ШАБАН ШАБАН БЯЛК
ШАБАН ШАБАН ХАДЖИ
ШЕРИФЕ АХМЕД УРУЧ
ШЕРИФЕ САИД УРУЧ
ЮСЕИН БАЙРЯМ УРУЧ
ЮСЕИН САИД БИМ
ЮСЕИН ЮСЕИН УРУЧ
ЮСУФ ИСМАИЛ ИМАМ
ЮСУФ МЕХМЕД КАРАХАЛИЛ
ЮСУФ ЮСУФ КАРАХАЛИЛ
ЯХЯ ШЕРИФ АСЛАНТЮРК

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.ЛЪЖНИЦА, кметство ..........., секция № 039
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА РАМАДАНОВА ГОВЕДАРОВА
АДЕМ АДЕМ БАДАЛ
АДЕМ МУРАД КИСЬО
АДЕМ ТЕФИК БАДАЛ
АДИЛЕ РЕДЖЕПОВА БЯЛЕВА
АДИЛЕ СЮЛЕЙМАН ХАДЖИ
АДИЛЕ ШАБАНОВА КИСЬОВА
АЗИМЕ СЮЛЕЙМАН ДЕНИЗ
АЙШЕ МУСТАФОВА БЯЛЕВА
АЙШЕ СЮЛЕЙМАНОВА ШЕНТЮРК
АЙШЕ ХЮСЕИН МОЛЛА
АЛИ АЛИЕВ КИСЬОВ
АЛИ ЮСЕИНОВ КИСЬОВ
АЛИФЕ УРУЧ КИСЬО
АНИФЕ НУРИЕВА АШИРКОВА
АНИФЕ СЮЛЕЙМАН КУРТА
АНИФЕЯ СЮЛЕЙМАНОВА КИСЬОВА
АТИДЖЕ ШАБАНОВА ЗЪРБАШ
АТИКЕ ЮСЕИНОВА БЯЛЕВА-АЛТАН
АХМЕД МЕХМЕД ХАДЖИ
БАЙРЯМ БАЙРЯМ БЯЛ
БАЙРЯМ ИБРАХИМ МОЛЛА
БАЙРЯМ ЛЕТИФ БЯЛ
ВАЙДЕ МЕХМЕД БЯЛ
ДЖАЛИЛ МУСА АШИРК
ЕМИНЕ АХМЕД СУНАЙ
ЕНИС КАЯР
ЕРДЕМ ИМЕР
ЕТХЕМ САЛИХ АШИРК
ЗАЙДА МОХАРЕМОВА КИСЬОВА
ЗАЙДИЕ ИСМАИЛ ОСИКОВСКА
ЗАЙНЕП МЕХМЕД АШИК
ЗАЙНЕПА УРУЧ КИСЬО
ЗАЙНЕПА ХАЛИЛ ЕР
ИБРАХИМ МОЛЛА
ИБРАХИМ ХАДЖИ
ИБРАХИМ ЗЕКИРЯ МОЛА
ИБРАХИМ ИБРАХИМОВ БЯЛЕВ
ИБРАХИМ ИСМАИЛОВ ГОВЕДАРОВ
ИБРАХИМ ИСМАИЛОВ КИСЬОВ
ИБРАХИМ СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН
ИБРАХИМ ХЮСЕИН СУНАЙ
ИМКА РЕКИПОВА МОЛОВА
ИРЕМ ГЬОЗДЕ ХАДЖИ
ИСМА МУСТАФА БУКОВСКА
ИСМАИЛ АДИЛОГЛУ
ИСМАИЛ АДЕМ АШИРК
ИСМАИЛ СЮЛЕЙМАН КУРТА
ИСМАИЛ ТЕФИК БАДАЛ
КАДИР МУСТАФА КИСЬО
КАЙМЕТ САЛИХ МАРГИ
КЪЙМЕТ АШИРК
ЛЕТИФ МУСТАФОВ БЯЛЕВ
МАГБУЛЕ ХАСАН МОЛА
МЕХМЕД АХМЕД ХАДЖИ
МЕХМЕД МЕХМЕДОВ АШИРКОВ
МЕХМЕД ХЮСЕИН АШИК
МЕХМЕТ АШЪК
МУСА МУСА АШИРК
МУСА МУСА АШИРК
МУСТАФА ЗЕКИРЯ МОЛА
МУСТАФА ИСМАИЛ КИСЬО
МУСТАФА ЛЕТИФОВ БЯЛЕВ
МУСТАФА МУСТАФА БУКОВСКИ
МУСТАФА МУСТАФА МОЛА
МУСТАФА ХЮСЕИН КИСЬО
НЕВСЕ БАЙРЯМ БЯЛ
НЕВСЕ ХАЛИЛ ОРХАН
НЕВСЕ ХЮСЕИН БАЛАБАН
НЕРДА РЕДЖЕПОВА ХАДЖИЕВ
НЕФИСЕ ХАСАН МОЛА
НЕФИСЕ ЮМЕР МОЛА
НЕФСЕ ИБРАХИМ КИСЬО
НЕФСИЕ ТЕФИК БАДАЛ
НИГЯР МУСТАФА БУКОВСКИ
ОРХАН МУСТАФА МОЛА
ПЕНБЕГЮЛ АШИРК
РАФИЕ ЮСЕИН КУРТА
РАШИД ДЖЕФИТ ХАДЖИ
РЕДЖЕП РЕДЖЕП КЪРПАЧ
РЕДЖЕП РЕДЖЕПОВ АШИРКОВ
РЕДЖЕП СЮЛЕЙМАН КУРТА
РЕДЖЕП ХЮСЕИН КЪРПАЧ
РЕКИП РЕКИПОВ МОЛОВ
РЕКИП РЕКИПОВ МОЛОВ
САДЪК САДЪКОВ ХАДЖИЕВ
САЛИХ АДЕМ АШИРК
САНИЕ ИБРАХИМ ХАДЖИ
САНИЕ ИСМАИЛ КИСЬО
САНИЕ МЕХМЕД АШИК
САНУША МЕХМЕД МОЛА
САФИЕ МУРАДОВА МОЛОВА
СЕЛИМЕ МОЛЛА
СЮЛВЕЙКА АДЕМ АКЪИЛДЪЗ
СЮЛЕЙМАН МУСА МЕМИШ
СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН КУРТА
СЮЛЕЙМЕ РАШИД АШИРК
СЮЛЕЙМЕ ТЕФИК МОЛА
ТЕФИК АДЕМ БАДАЛ
ТЕФИК МЕХМЕД АШИК
УУР МАРГИ
ФАИК ИБРАХИМ ОСИКОВСКИ
ФАТМА МОЛЛА
ФАТМА МУСТАФОВА КИСЬОВА
ФАТМЕ АДЕМ ИМЕР
ФАТМЕ БАЙРЯМ БЯЛ
ФАТМЕ ИБРАХИМ АШИРК
ФАТМЕ ИБРАХИМ КАЯР
ФАТМЕ ЛЕТИФ БЯЛ
ФАТМЕ МЕХМЕД ХАДЖИ
ФАТМЕ РЕДЖЕПОВА АШИРКОВА
ФАТМЕ ХАЛИЛ АДЪИАМАН
ФАТМЕ ХАЛИЛ МОЛА
ФАТМЕ ХЮСЕИН ХАДЖИ
ФАТМЕ ШЕРИФ КЪРПАЧ
ФИКРЕ БЕКТАШ БАДАЛ
ФИКРЕТ РЕДЖЕП КЪРПАЧ
ХАДИЛЕ АЛИ КИСЬО
ХАЛИЛ АДЕМ БЯЛ
ХАЛИЛ СЮЛЕЙМАН КУРТА
ХАЛИЛ ТЕФИК МОЛА
ХАЛИЛ ХАЛИЛ МОЛА
ХАСИБЕ ХЮСЕИН ДЕДЕ
ХАСРЕТ ШЕНТЮРК
ХАТИДЖЕ ИСМАИЛ БАДАЛ
ХЮСЕИН МУСТАФА КИСЬО
ШАБАН АЛИ КЪРПАЧ
ШАБАН ЮСЕИНОВ КИСЬОВ
ШЕРИФ ХАДЖИ
ШОРФИЕ АЛИЕВА ШАБУ
ЮМЕР МУСТАФА МОЛА
ЮСЕИН ШАБАНОВ КИСЬОВ

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.ЛЪЖНИЦА, кметство ..........., секция № 040
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АДЖИРЕЯ АДЕМОВА АШИРКОВА
АДИЛЕ ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
АДИЛЕ МЕХМЕД ГЮНТАЙ
АЗИМЕ ЙОЗЛЕМ
АЙДЪН ГЮРГЕН
АЙРЕ ИСМАИЛ ЗЪРБАШ
АЙСЕЛ БОНДЖУК
АЙШЕ САЛИХОГЛУ
АЛИ КЪРБАШ
АЛИМЕ ХЮСЕИН БОНДЖУК
АЛИЯ РАМАДАНОВ КЪРПАЧЕВ
АТЕМ ХЮСЕИН КЪРПАЧ
АТИДЖЕ ШАИН БАНИЧ
АТИЕ ИБРАИМ КИСЬО
АТИКЕ ИБРАИМОВА КЪРПАЧЕВА
АТИКЕ ИБРАХИМ ГОВЕДАР
АТИКЕ МОХАРЕМ ГОВЕДАР
АТИКЕ МОХАРЕМ ГОВЕДАР
АТИКЕ ТЕФИК ДАЛИП
АТИКЕ ХЮСЕИН КИСЬО
АХМЕТ ГЮРГЕН
БАЙРАМ МЕХМЕД КИСЬО
ВАЙДА ХАЛИЛОВА ДЖУГДАН
ГЮЛБЕАЗ ДАЛИП
ГЮЛЕЙЗАР МОХАРЕМ КАМБЕР
ДАЛИП ДАЛИП ДАЛИП
ДАЛИП МУРАД ДАЛИП
ЕБРУ КЪНАЛЪ
ЕФТИДЕ МЕХМЕД БАНИЧ
ЕФТИДЕ РАМУШЕВА ЗЪРБАШЕВА
ЗАЙДА ЕЛМАЗ БАНИЧ
ЗАЙНЕП БАЙРЯМ БЛИЗНАК
ЗАЙНЕП ФЕИМ ГЮНЕШ
ЗАЙНЕП ХАЛИЛ КАМБЕР
ЗАЙНЕПА ИБРАХИМ КЪРПАЧ
ЗАЙНЕПА ХЮСЕИН КЪРПАЧ
ЗАФРИ МОХАРЕМ КАМБЕР
ЗЕЙНЕП ИБРАХИМ РАХМОВА
ИБРАИМ ИБРАИМОВ КИСЬОВ
ИБРАИМ ИБРАИМОВ КЪРПАЧЕВ
ИБРАХИМ ШЕНТЮРК
ИБРАХИМ ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
ИБРАХИМ ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
ИБРАХИМ ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
ИБРАХИМ НЕДЖИПОВ КЪРПАЧЕВ
ИБРАХИМ УРУЧ ЗЪРБАШ
ИЛКАЙ ЙОНДЕР
ИСЛЯМА МЕХМЕД ЙОЗТОП
ИСМА МУСТАФА ДАЛИП
ИСМАИЛ МУРАТ ДАЛИП
КЕМАЛ ХЮСЕИН МОЛА
КЕМИЛЕ ДЗЕЛЕФИН МОЛА
МАГДБУЛЕ ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
МАГДБУЛЕ РЕДЖЕП ЗЪРБАШ
МАХМУТ ДЖАН НУРИОГЛУ
МЕХМЕД ЗЕКИРЯ БУКОВСКИ
МЕХМЕД МЕХМЕД БУКОВСКИ
МЕХМЕД МОХАМЕД КИСЬО
МОХАРЕМ ИСАЕВ БЯЛЕВ
МОХАРЕМ МОХАРЕМ КАМБЕР
МОХАРЕМ МОХАРЕМ КАМБЕР
МОХАРЕМ РАМАДАН ДЕДЕ
МУРАД МУСТАФА КИСЬО
МУРАТ МУРАТ ДАЛИП
МУРАТ МУРАТ ДАЛИП
МУСА ШЕРИФ БАНИЧ
МУСА ШУКРИ БАНИЧ
МУСТАФА ШЪК
МУСТАФА АХМЕДОВ РУНТОВ
МУСТАФА ДАЛИП ДАЛИП
МУСТАФА ИБРАХИМ БОШНАК
МУСТАФА МУРАД КИСЬО
МУСТАФА МУСТАФА БОШНАК
НАЙЛЕ БАЙРЯМ ЛАПАНЧ
НЕВСЕ ХАЛИЛ ДЕДЕ
НЕВСЕ ХЮСЕИН БУКОВЯН
НЕДЖИП ИБРАИМОВ КЪРПАЧЕВ
НЕСТРИН ЗАФРИ ЙОЗТЮРГ
НИБЕ БАЙРЯМ РЕДЖЕП
НИНА ШИШМАНОВА БАНИЧОВА
ОРХАН ФЕИМ ОСМАН
ПЕМБЕ ШЕРИФ БАКЪШ
РАМАДАН ИБРАИМОВ РАХМОВ
РАМАДАН МОХАРЕМ ДЕДЕ
РАМАДАН МУРАД ДАЛИП
РАМАЗАН ИСМАИЛ ДАЛИП
РАФИЕ СЮЛЕЙМАНОВА КЪРПАЧЕВА
РАХМА АЛИЛОВА КАМБЕРОВА
РЕДЖЕП ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
РЕДЖЕП НЕДЖИПОВ КЪРПАЧЕВ
РЕДЖЕП ФАИК КУРТА
РЕДЖЕП ХАЛИЛОВ АШИРКОВ
САМЕТ НЕДЖИПОВ КЪРПАЧЕВ
САНИЕ ИЛЯЗОВА МОЛОВА
САНИЕ ХАЛИЛ РУНТОВА
САФИЕ АЛИЕВА КЪРПАЧЕВА
САФИЕ ИБРАХИМ КУРТА
САФИЕ МУСА БАНИЧ
СЕВДЖАН КЕМАЛ ЮСТЮРК
СЕЛВИЕ АВДИ ОРМАН
СИБУША ШАБАН КАМБЕР
СЮЛЕЙМЕ АДЕМ БУКОВСКА
СЮЛЕЙМЕ МОХАРЕМ ЙОНДЕР
СЮЛЕЙМЕ МУРАТ ДАЛИП
СЮЛЕЙМЕ МУСА КИСЬО
СЮЛЕЙМЕ ФАИК ИМАМ
СЮЛЕЙМЕ ХЮСЕИН ГЮРГЕН
УРУЧ РЕДЖЕП МОЛАМУСТАФА
УРУЧ УРУЧ АШИРК
УРУЧ УРУЧ МОЛАМУСТАФА
УРУЧ ХАСАН ЗЪРБАШ
ФАИК РЕДЖЕП КУРТА
ФАТМЕ АБЕДИН ЗЪРБАШ
ФАТМЕ АДЕМОВА ЗЪРБАШЕВА
ФАТМЕ АЛИЕВА КЪРПАЧЕВА
ФАТМЕ АХМЕД КИСЬО
ФАТМЕ АХМЕД ЧОК
ФАТМЕ ХАЛИЛ ЛАПАНЧ
ФАТМЕ ХЮСЕИН КЪНАЛЪ
ФАТМЕ ЮСЕИН МОЛЛА
ФАТМЕ ЮСУФ ГОВЕДАР
ФЕРДЕ МОХАМЕД КИСЬО
ФЕРИ ШАБАН КУРТ
ФЕРИДЕ ИБРАХИМ ЙОЗБИРГЕ
ФЕРИДЕ ИЗЕР ДАЛИП
ФЕРИДЕ МОХАРЕМ ПЕХЛИВАН
ФЕРИДЕ ХАСАН КЪРПАЧ
ФЕРИДЕ ХЮСЕИН МОЛАМУСТАФА
ФИКРИЕ МОХАРЕМ ИМАМ
ХАЙРИЙЕ БОНДЖУК
ХАЛИЛ КУРТ
ХАЛИЛ МУСТАФА КИСЬО
ХАЛИЛ ШЕРИФ БАНИЧ
ХАЛИЛ ШЕФКЕТ ЛАПАНЧ
ХАСАН ХАСАН ХАДЖИ
ХАСАН ШАБАНОВ АШИРКОВ
ХАТИДЖЕ УРУЧ МОЛАМУСТАФА
ХЮСЕИН МЕХМЕД КЪРПАЧ
ХЮСЕИН ХЮСЕИН ГОВЕДАР
ХЮСЕИН ХЮСЕИН КЪРПАЧ
ШАБАН КУРТ
ШАБАН МЕХМЕД КИСЬО
ШАБАН ФАИК КУРТА
ШЕРИФ МУСА БАНИЧ
ШЕРИФ ШЕРИФ БАНИЧ
ШЕФКЕТ ХАЛИЛ ЛАПАНЧ
ШУКРИ МУСА БАНИЧ
ШУКРИЕ МОХАРЕМ БОШНАК
ЮСЕИН АЛИЛОВ МОЛОВ
ЮСЕИН БАЙРЯМ РЕДЖЕП

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.ДОБРОТИНО, кметство ..........., секция № 041
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
РАЙНА КРЪСТЕВА СТОЯНОВА

 

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област БЛАГОЕВГРАД, община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
населено място С.ДЕЛЧЕВО, кметство ..........., секция № 042
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВЕСЕЛИН АТАНАСОВ СТАМЕНОВ
ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ВИТАНОВ
ДИМИТРИЯ СЛАВКОВА СТАМЕНОВА