Гоце Делчев · Избори » Избори 2021 » Парламентарни избори 11.07.2021 » Списъци на заличени лица от избирателните списъци

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 001 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна гр. Гоце Делчев, ул. ”Завоя на Черна” №13, ДГ „Радост“ №4

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕН АНТОВ ТОПАЛОВ
АТАНАС ТОДОРОВ КАЛАЙДЖИЕВ
БОРИС КИРИЛОВ АНЗОВ
ГЕОРГИ ИВАНОВ КИРЕВ
ГЕОРГИ СИМЕОНОВ ЕЖКОВ
ЕЛИАН АЛЕНОВ ТОПАЛОВ
ИВАНКА ГАВРИЛОВА КРУМОВА
КИРИЛ ВАЛЕНТИНОВ КИРЕВ
КОСТАДИН ИВАНОВ БАНГАЧЕВ
МАРИЯ АНТОНОВА ДРЕНОВИЧКА
МАРИЯ ДИМИТРОВА ИВАНОВА
МЕТОДИ РАДУЛОВ УШИЛКОВ
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ДАМЯНОВ
СОНЯ АСЕНОВА ТОПАЛОВА
ХРИСТИНА МЕТОДИЕВА ДАМЯНОВА

 

СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА

от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 002 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Завоя на Черна” №13, ДГ „Радост“ №4
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАС ЖИВКОВ АВРАМОВ
ДИМИТРИЯ КОСТАДИНОВА СПАСОВА
ЕЛЕНА ПЕТКОВА ЗАЙКОВА
ЖАСМИН МИЛДЕТ САИД
ИБРАХИМ ИСМАИЛОВ БЯЛЕВ
МАРИЯ ЛЮБЕНОВА УКОВА
ПЕТКО АСПАРУХОВ ЗАЙКОВ
СТЕФАН АНГЕЛОВ ТЕРЗИЕВ
СТОЯН ВАСИЛЕВ ГРИГОРОВ
ЮЛИАНА МЕТОДИЕВА ЦУКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 003 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Полковник Дрангов” №17, ІІІ-то основно училище „Братя Миладинови”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНАСТАСИЯ КОСТАДИНОВА АВРАМОВА
АНГЕЛ ЛЮБЕНОВ ДЖАМБАЗОВ
БЛАГОВЕСТА ХРИСТОСЛАВОВА ТАНЧЕВА
ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ГУЛЕВ
ВЕЛИЧКА ГЕОРГИЕВА ДЮЛГЕРОВА-СТОЕВА
ВЕРА ДИМИТРОВА ДУМБАНОВА
ВЕСЕЛИНА ВАНГЕЛОВА ИЛЧЕВА
ГЕОРГИ ИВАНОВ ПАРТЕНОВ
ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ЯНЕВ
ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ МИШЕВ
ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ГУЛЕВА
ЕМИЛИЯ БОЖИКОВА ДАЛАМАНГОВА
ИВАН ГЕОРГИЕВ ПАРТЕНОВ
ИВАН ПЕТРОВ ДАМЯНОВ
ИВАН ХРИСТОВ АВРАМОВ
ИЛИЯ НИКОЛАЕВ БОГДАНОВ
ЙОРДАН ВАНГЕЛОВ ИЛЧЕВ
КАТЕРИНА ПЕТРОВА МАНГУШЕВА
КОСТАДИН ДИМОВ МАНГУШЕВ
МАРИЯ ДРАГАНОВА НУРКОВА
МИХАИЛ ПЛАМЕНОВ КАКАРОВ
ПЕТЪР ИВАНОВ ДАМЯНОВ
ПЕТЪР ИВАНОВ ТЕМЕЛКОВ
СВЕТЛАНА ГЕОРГИЕВА ДАМЯНОВА
СТЕЛА АНДОНОВА КОСТОВА-ШОКОЛАРЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 004 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Отец Паисий”№4, І-во основно училище „Св.Св. Кирил и Методий”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР ВАЛЕНТИНОВ ЯНУШЕВ
ВАСИЛКА ГРИГОРОВА ПАНАЙОТОВА
ГАЛЯ ПЕТРОВА ПЕТРОВА
ГЕОРГИ БОРИСОВ ЧИПИЛЕВ
ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ТЕШОВСКИ
ГЕОРГИ ИЛИЕВ ЛЕФТЕРОВ
ДИМИТЪР ИВАНОВ ДАФОВ
ИВАН БОЖИКОВ ДИМИТРОВ
ИВАН КОСТАДИНОВ ПАНАЙОТОВ
ИЛИАНА ИВАНОВА КАЛЪЧЕВА
ЛЮБОМИР ИВАНОВ КЕСАРОВ
МАРИЯ ИЛИЕВА ЛЕФТЕРОВА
НЕВЕНА ДИМИТРОВА ЛЕФТЕРОВА
ПЕТЪР СТОЙКОВ КАЛЪЧЕВ
ТАНЯ СПАСОВА ОБУЩАРОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 005 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Отец Паисий”№4, І-во основно училище „Св.Св. Кирил и Методий”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР СИМЕОНОВ ГАВАЛЮГОВ
АТАНАС ПЕТРОВ ГЪРКОВ
БОРИСЛАВА АНГЕЛОВА МАРКОВА
ВЕЛИКА ИВАНОВА КОЙКОВА
ДОНЧО ИЛИЕВ МАЙХОШЕВ
ИВАН АТАНАСОВ МАРКОВ
КРУМ СТЕФАНОВ ГЕРАКСИЕВ
МАГДАЛЕНА ИВАНОВА МАЙХОШЕВА
ПРЕСЛАВ ХРИСТОВ ПЕТРОВ
ТАНЯ БОРИСОВА ГЪРКОВА
ТРАЯНА ИВАНОВА ЛАШЕВА
ЦВЕТАНКА ГЕОРГИЕВА КОЙКОВА-ПЕТРОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 006 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Скопие”№4, ПМГ “Яне Сандански”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АГАТА МИРОСЛАВОВА ШЕЙТАНОВА
АЛЕКСАНДЪР АНГЕЛОВ ТЪРТОВ
АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ ТЪРТОВ
АНЖЕЛА СВЕТОСЛАВОВА ТЪРТОВА
АНКА СУЛТАНКОВА ЛАТИНОВА
АСЕН ДИМИТРОВ ТЪРТОВ
ВАЛЕНТИН БИСЕРОВ САКАЛИЕВ
ГЕОРГИ БОРИСОВ ШАЛАМАНОВ
ДЕСИСЛАВА АНГЕЛОВА ТЪРТОВА
ЗОЯ БОРИСОВА ШАЛАМАНОВА
ИЛИЯ АНГЕЛОВ ВЕЛЕВ
ЙОРДАН ДИМИТРОВ МАДЖИРОВ
КАТЕРИНА ДИМИТРОВА ПРАМАТАРОВА
КОСТАДИН ВЛАДИМИРОВ ДРОЗНЕВ
КОСТАДИНКА КОСТАДИНОВА БАЛДЖИЕВА
КРЪСТЮ КОСТАДИНОВ ЛАСКОВ
МАРИЯ АЛБЕНОВА СТАНЧЕВА
МИРОСЛАВ ВАСИЛЕВ МАРКОВ
МИХАЛИНА ГЕОРГИЕВА КАРТАЛОВА
НАСКА ДИМИТРОВА ДЯЛКОВА
НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ МАРКОВ
ПАВЛИНА СТОЯНОВА ДЖАМБАЗОВА
ПЕТЪР АТАНАСОВ КАРТАЛОВ
РОСИЦА БОРИСЛАВОВА ПАНЧЕВА
РУМЕН БОРИСОВ НИКОЛОВ
СОКОЛ ИЛИЕВ СОКОЛОВ
СТЕФАНА ВАСИЛЕВА СИРАКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 007 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Отец Паисий”№4, І-во основно училище „Св.Св. Кирил и Методий”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ДЕСИСЛАВА СТОЯНОВА ЯЧКОВА
КАТЕРИНА ВАСИЛЕВА ГЕОРГИЕВА
КОСТАДИН ПЕТРОВ ТЕРЗИЕВ
ПЕТКО ВЛАДИМИРОВ СТОИНКОВ
ТАШИНА ДИМИТРОВА ХАДЖИДИМИТРОВА
ХРИСТИНА ИЛИЕВА КРУШОМИКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 008 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Илия Батаклиев” №2, Клуб на пенсионера
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАС ЛЮБОМИРОВ МУШЕВ
ВАСИЛ МАРИАНОВ ЯНЕВ
ВЕЛИЧКА ДИМИТРОВА БАРУХОВА
ГЕОРГИ АТАНАСОВ ДЖУПАНОВ
ДИМИТРИНА АНДРЕЕВА МУШЕВА
ЛЮБКА ЛЮБЕНОВА КОЗЕЛОВА
НАДЯ АЛЕКСАНДРОВА КАФКОВА
РОКСАНИ КОЛЕВА
СТЕФАНКА АТАНАСОВА НИКОЛОВА
ТЕОДОРА СТОЯНОВА БУХЛЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 009 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул .”Пейо Яворов”№1, Младежки дом
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ДОНКА ЦВЕТКОВА ПИСОВА
ИВАН ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ
КОНСТАНТИН ХРИСТОВ ЧОЛЕВ
КОСТАДИН ТОДОРОВ КОЛИМЕЧКОВ
СТЕФАН АРСОВ ЧАНГАЛОВ
СТОЯН КРЪСТЕВ ПИСОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 010 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Гоце Делчев” №13, ІІ-ро основно училище „Гоце Делчев”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АТАНАСКА ЖИВКОВА АЛЕКСАНДРОВА
БОЙКО МИЛКОВ АЛЕКСАНДРОВ
ВАСИЛ КРУМОВ ЖИНГОВ
ВЕЛИНА НИКОЛОВА ФАНТОВА
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ГУЩАНОВ
ЕЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА МАРКОВА
ИВАНКА КОСТАДИНОВА ПОПОВА
МАРИО ПЕТРОВ ГЕОРГИЕВ
МАРИЯ СТОЯНОВА КАРАПЕТРОВА
МЕХМЕД РАИФ ИСМАИЛ
НАДЕЖДА ДИМИТРОВА ЗОРТЕВА
НИКОЛИНА ГЕОРГИЕВА ТОПАЛОВА
ОГНЯН ИВАНОВ ПОПОВ
РОСЕН НИКОЛОВ ЗОРТЕВ
СИЛВИЯ ДИМИТРОВА ИГНАТОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 011 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Гоце Делчев” №13, ІІ-ро основно училище „Гоце Делчев”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНА КИРИЛОВА КРЪСТИНА
АНГЕЛ ВЕЛИКОВ ЮРУКОВ
АНГЕЛ ПЕТРОВ КАРАИВАНОВ
АННА ИЛИЕВА МАНГАЛОВА
БЛАГОВЕСТ ФЕОДОРОВ ФИДОШЕВ
ВАСИЛ ИВАНОВ ШАРАНКОВ
ГЕОРГИ АТАНАСОВ УШИЛКОВ
ГЕОРГИ КИРИЛОВ ЯНКОВ
ГЕОРГИ ПЕТРОВ ЧОЛАКОВ
ГИНКА ЙОРДАНОВА КАЛАЙДЖИЕВА
ДИМИТЪР БОРИСЛАВОВ КОДЖЕБАШЕВ
ЕЛИНКА ГЕОРГИЕВА ЯНКОВА
ИВАН ИЛИЕВ КРЪНЧЕВ
ИВАНА НЕДЕЛЧЕВА ПЕТКОВА
КАТЯ КИРИЛОВА КАРАИВАНОВА
КИПРА АНДОНОВА БЕР
КРАСИМИР СТОЯНОВ РЯШЕВ
ЛЮДМИЛ ИВАНОВ ГОЦЕВ
МАГДАЛИНА СТОЙЧЕВА КРЪНЧЕВА
МАРИЯ АЛЕКСАНДРОВА ЧОЛАКОВА
МАРИЯ ТОДОРОВА АТАНАСОВА
ПЕТЪР АНГЕЛОВ КАРАИВАНОВ
ТАНЯ АПОСТОЛОВА ЯНКОВА
ТОДОР ДИМИТРОВ ШОПОВ
ТОДОРКА ГЕОРГИЕВА УШИЛКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 012 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Гоце Делчев” №36, НПГ “Димитър Талев”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОЯН БОЯНОВ ДЖИЛДЖОВ
ВАЛЕНТИН ТОДОРОВ СИМИТЧИЕВ
ВОДИЧКА НИКОЛОВА ГЮДЖЕНОВА
ДЖАМАЛ ИБРАИМ ЧАУШ
ДИМИТРИЯ ВАСИЛЕВА СИМИТЧИЕВА
ДИМИТЪР КРЪСТЕВ ГЛУХЧЕВ
ИЛИАНА НИКОЛОВА БАЛАБАНОВА
КИМИЛЕ ЯВОРОВА БЕЛОВА
КРАСИМИР ВАКЛИНОВ МЕТОДИЕВ
ЛЮБА СВЕТЛОЗАРОВА МУТАФЧИЕВА
МАРИЯ РУМЕНОВА ЦИПАРОВА
МАЯ ДИМИТРОВА СМИЛЯНОВА
НИКОЛА СТОЯНОВ ГЮДЖЕНОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 013 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Гоце Делчев” №36, НПГ “Димитър Талев”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОРИС ИЛИЕВ МАРУШЕВ
ДИМИТРИЯ КИРИЛОВА МЕШЕНЛИЕВА
ИЛИЯ БОРИСОВ ГЕОРГИЕВ
ИЛИЯ БОРИСОВ МАРУШЕВ
КАТЕРИНА БЛАГОЕВА АРАТИНОВА
КОСТАДИН НИКОЛАЕВ ПИРГОВ
НИКОЛА ИЛИЕВ МАРУШЕВ
ФИДАНА ДИМИТРОВА БОЗУКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 014 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Михаил Даев” №1, ДГ “Джани Родари”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ КОСТОВ
АТАНАС ИВАНОВ КИРОВ
ВАНЯ ВАЛЕНТИНОВА КОПРИВЛЕНСКА
ВИКТОР БОЖИКОВ КИТАНОВ
ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ НИКОЛОВ
ГЕОРГИ ТОДОРОВ ПОПОВ
ДИНЧО БОЖИКОВ КИТАНОВ
ИВАНКА ИВАНОВА ВЛАХОВА
ЛАЗАР ГЕОРГИЕВ ГИНОВ
НИКОЛИНА ИВАНОВА КОСТОВА
ХРИСТО БЛАГОЕВ ВЪЛЧЕВ
ЦВЕТЕЛИНА ИВАНОВА СТОИНКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 015 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Михаил Даев” №1, ДГ “Джани Родари”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙШЕ ИБРАИМ БЕЛЯНОВА
АЛЕКСАНДЪР ВИКТОРОВ БЕЛЯНОВ
АНА АЛБЕНОВА ШАЙКОВА
АНЧЕ ИЛИЕВА ТЕРЗИЕВА
АТАНАС АНДОНОВ БОЯДЖИЕВ
АТИДЖЕ СМАИЛ ИБРОШ
ВЕЛИКА ДИМИТРОВА РЯШЕВА
ГЕОРГИ КРЪСТЕВ ГЕОРГИЕВ
ГЕОРГИ СЛАВЕЕВ ИГНАТОВ
ГЕРГАНА ЛЮДМИЛОВА БЕЛОВА
ГИНКА АНДОНОВА ШУШУТЕВА
ДЖЕВДЕТ КЕЗИМОВ ШЕРИФОВ
ИВАЙЛО ПЪРВАНОВ СЕВДЕНОВ
ИВАН ВАСИЛЕВ ТЕРЗИЕВ
ИВАН ДИАНОВ ШАБАНОВ
ИВАН ОГНЯНОВ ОГНЯНОВ
ИЛИЯ ДИМИТРОВ ГРИГОРОВ
ИЛИЯН СТОЯНОВ ШУШУТЕВ
КАЛИНА КОСТАДИНОВА ПОПОВА
КАРАМФИЛ КАРАМФИЛОВ ГОРАНОВ
ЛАЗАР ГЕОРГИЕВ КАПИСЪЗОВ
ЛАЗАР ДИМИТРОВ РЯШЕВ
МАНЧО МАНЧЕВ ПАНЮКОВ
МАРИЯ ГЕОРГИЕВА ДЖОЙКЕВА
МИЛЕНА СТОЯНОВА ШУШУТЕВА
НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ ТУФКОВ
РОСИЦА ИВАНОВА ГЪРКОВА
СВЕТЛА ДЕСИМИРОВА ШАЙКОВА-ТАИРОВА
СЛАВЧО ГЕОРГИЕВ КАЧАКОВ
СОНЯ ЗДРАВКОВА ПАКЛАРСКА
СТОЯН ИЛИЕВ ШУШУТЕВ
ТОДОР ГЕОРГИЕВ МАНАХОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 016 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Симеон Радев” №6, ПГ по МСС ”П.К.Яворов”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АБЕДИН КЕМАЛОВ КАМБУРОВ
АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ ЧИФЛИГАРОВ
АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ КОВАЧЕВ
АТАНАС ИВАНОВ ПИРОНЕВ
АТИДЖЕ ДЖЕВАТ ДОСПАТЛИЕВА
ВЕСЕЛИН АСЕНОВ КАМБУРОВ
ГЕОРГИ ТОДОРОВ ПАНАЙОТОВ
ГЮРГА ГЕОРГИЕВА КОВАЧЕВА
ДЖЕЙК ЕМЕЛОВ КЪРДЖАЛИЕВ
ЕМЕЛ ШЕФКЕТ КЪРДЖАЛИ
ИЛИНА ВЛАДИМИРОВА НИКОЛОВА
ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ ШИНДОВ
КАТЕРИНА ВАНГЕЛОВА БЕЛЧЕВА
КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ ИЛЧЕВ
КОСТАДИНКА ПАНТЕЛЕЕВА ИВАНОВА
КРАСИМИР МАЛИНОВ ДОСПАТЛИЕВ
КРАСИМИРА ГЕОРГИЕВА ХРИСИМОВА
МАРИЯ ВАСИЛЕВА КАРАМФИЛОВА-ТЪРПЕВА
МАРИЯ ДИМИТРОВА ПОПОВА
ПЕТЪР ЖИВКОВ ХРИСИМОВ
ПЕТЪР КРАСИМИРОВ АТАНАСЧИКОВ
РАДОСЛАВА КРАСИМИРОВА РАМОВА
СМАИЛ АБИДИНОВ КАМБУРОВ
ТОДОР ИЛИЕВ КЛЮЧКОВ
ТОДОР КРАСИМИРОВ АТАНАСЧИКОВ
ФАТМЕ АЛИЛОВА КАМБУРОВА
ФИРИЕ АЛИЕВА КАМБУРОВА
ЯНКА КОСТАДИНОВА ГЪРКОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 017 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Драгоман”№15, ДГ ”Калинка”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ХАЛАЧЕВ
АНАСТАС ИЛИЕВ ХАРИЗАНОВ
АТАНАС ОГНЯНОВ ОГНЯНОВ
БОРИСЛАВ ИВАНОВ ГЕОРГИЕВ
БОРИСЛАВ РУМЕНОВ ЧИФЛИГАРОВ
БОСИЛКА ГРИГОРОВА УШЕВА
ВАНГЕЛИЯ ВЛАДИМИРОВА РУСКОВА
ГЕОРГИ БОЯНОВ ЦИПАРОВ
ГЕОРГИ МИТКОВ ЕМИЛОВ
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ МАНГУШЕВ
ЗОРКА СЛАВЧЕВА ТОШЕВА
ИВАН ДИМИТРОВ МУРДЖЕВ
ИВАН ПЕТРОВ КИРАДЖИЕВ
ИВАН СТОЙЧЕВ ПЕТКОВ
ЙОНКА БЛАГОЕВА ЧИФЛИГАРОВА
КРАСИМИР РУСКОВ ХАДЖИЕВ
ЛОРА КРЪСТЕВА КРЪСТИЛОВА
МАГДАЛЕНА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВА
СТАНИСЛАВ БОЙКОВ КОВАЧЕВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 018 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Драгоман”№15, ДГ ”Калинка”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АДРИАНА АЛЕКСАНДРОВА СИНГАРТИЛИЕВА
АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ ШОПОВ
АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ РАМОВ
АНГЕЛ ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
АНГЕЛ ЕМИЛОВ ШИНЛАКОВ
АНКА ЮРИЕВА БОЙКОВА
АСЯ АЛЕКСАНДРОВА ТЮМБЕЛЕКЧИЕВА
АТАНАСКА БЛАГОЕВА ИЛИЕВА
ГАЛЯ ЕВГЕНИЕВА ДИМИТРОВА
ДИМИТЪР АНГЕЛОВ ДИМИТРОВ
ЗЕЙНЕП СЪБРИЕВА ДИМИТРОВА
ЙОРДАН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
КАМЕЛИЯ СЕРГЕЕВА БУЦЕРОВА
КРАСИМИР АНГЕЛОВ ДИМИТРОВ
МАРГАРИТА ГЕОРГИЕВА ОГНЯНОВА
МАРИЯ АТАНАСОВА ШОТЕВА
МАЯ ДИМИТРОВА КАМБУРОВА
НАДКА ЙОРДАНОВА РАДОНОВА
НЕДЯЛКА РУМЕНОВА ДИМИТРОВА
ОГНЯН ВИКТОРОВ КОВАЧЕВ
ОЛЕГ РАШКОВ ЧИКОВ
ПАВЛИНА РУМЕНОВА МЮЛЕР
ПЕТЪР ТОДОРОВ ПРАМАТАРОВ
РАЙНА ТИНКОВА ДЕМИРОВА
РОЗА МИТКОВА КОВАЧЕВА
РОСЕН РУМЕНОВ БОЙКОВ
РУМЯНА АЛЬОШЕВА СИНГАРТЕЛИЕВА
СЕРГЕЙ ДИМИТРОВ КУБАЛИЩАЛИЕВ
СИМОНА ДИМИТРОВА КЕРЕЗИЕВА
СНЕЖАНА РАШКОВА ИВАНОВА
ТАТЯНА КОСТАДИНОВА БОЕВА
ЮЛИЯН МАНЧЕВ ОГНЯНОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 019 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, ул. ”Драгоман”№15, ДГ ”Калинка”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛИ КРАСИМИРОВ КАМБУРОВ
АНДОН БОЯНОВ ДИМИТРОВ
АСЕН КРАСИМИРОВ ТЕШОВСКИ
АСИЕ АЛИОСМАНОВА ДИМИТРОВА
БОЯН АНДОНОВ ДИМИТРОВ
ДАНАИЛ БОЯНОВ ШАБАНОВ
ДИЯНА КРУМОВА КАМБУРОВА
ЗВЕЗДА КРАСИМИРОВА НАЗЛИЕВА
ЗОЯ МИЛЕНОВА МАДЖИРОВА
ИЛИЯН ВАСИЛЕВ ЛАЗАРОВ
МАРИНА РУМЕНОВА КЕСКИНЕВА
НАДКА АНТОНОВА ТЕШОВСКА
РУЖЕН ДИМИТРОВ МАКАРИНОВ
РУМЕН АСЕНОВ ТЕШОВСКИ
РУМЕН СЕРГЕЕВ КЕСКИНЕВ
СНЕЖАНА ФИЛИПОВА РАЙКОВА
ХРИСТИНА САШКОВА КАМБУРОВА
ХРИСТО СТЕФАНОВ МЕМИШЕВ
ШАНА СЕРГЕЕВА КЕСКИНОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 020 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, пл.”Македония”№1, Дом на културата

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОЙКА ИЛИЕВА СТОЯНОВА
БОРИСЛАВ ИВАНОВ РАМОВ
ВЕНЕТА ТОДОРОВА РАЛЕВА
ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГУЩАНОВ
ГЕОРГИ СТОЯНОВ МЕТОХЛИЕВ
ЗАХАРИНКА ГЕОРГИЕВА ВОДЕНОВА
ИВАНКА БОРИСОВА ЗОЙКОВА
МАГДАЛЕНА СТОЯНОВА ПЕТРЕЛИЙСКА
НЕДЯЛКА РАНГЕЛОВА ИВАНОВА
ПАВЛИНА ТЕМЕЛКОВА ТЕМЕЛКОВА
СЪЛЗИЦА АЛИПИЕВА КАРАИМИНОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 021 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, пл.”Македония”№1, Дом на културата

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНАСТАСИЯ НИКОЛАЕВА КАРАБЕЛЬОВА
АТАНАСКА НИКОЛАЕВА КАРАБЕЛЬОВА
БРАНИМИР ГРЕТОВ СТОЕВ
ВАСИЛ АТАНАСОВ ДИМИТРОВ
ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ХАДЖИЕВ
ДАНАИЛ МИХАЙЛОВ КУДРЯВЦЕВ
ДИМИТРИЯ СЕРГЕЕВА ХРИСТОВА
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ХАДЖИЕВ
ЕЛЕНА ИВАНОВА ПЕЛТЕКОВА
КИНА ТОДОРОВА ДОДУНЧЕВА
КИРИЛ ИВАНОВ ДОДУНЧЕВ
КОСТАДИН ДИМИТРОВ ЧОЛАКОВ
КРАСИМИР ВАЛЕНТИНОВ ХРИСТОВ
МАРИНКА ГЕОРГИЕВА ЦУЦУМАНОВА
МАРИЯ ВАСИЛЕВА ХАДЖИЕВА
МАРИЯ ВЛАДИМИРОВА ХАДЖИЕВА
ПЕТКО ДИМИТРОВ ПЕТКОВ
ПЕТЪР ИВАНОВ ХРИСТОВ
ПЛАМЕН ЕМИЛОВ МЕТОДИЕВ
ПЛАМЕН ПЕТРОВ ПЕТРОВ
РУМЕН АТАНАСОВ ЦАНЕВ
РУМЕН ГЕОРГИЕВ МАРКОВ
СВЕТЛИН ВАЛЕНТИНОВ МИХАЙЛОВ
ТОДОР ТРИФОНОВ КЮЧУКОВ
ЮЛИАН АСЕНОВ МАРИНОВ
ЮЛИЯН ХРИСТОВ РАДКОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 022 населено място ГР.ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

адрес на избирателна секция гр. Гоце Делчев, пл.”Македония”№1, Дом на културата

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ГОРАНОВ
ВЛАДИМИР ЦВЕТАНОВ МАНЕВ
ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ЦИПАРОВ
ЕЛЕНА КРУМОВА ХАРИЗАНОВА
ИЛИЯ КОСТАДИНОВ ФИДАНИН
МАРИО ХРИСТОВ ХРИСТОВ
ПАНТЕЛЕЙ ИВАНОВ ВИТАНОВ
ТОДОР ИВАНОВ ТАУШАНОВ
ЯНКА ДИМИТРОВА ЦИПАРОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 024 населено място С.МОСОМИЩЕ

адрес на избирателна секция с. Мосомище, ул. „Гоце Делчев“ №2, ОУ ”Христо Ботев”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВЕЛИЧКА НИКОЛОВА БАБАНОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 025 населено място С.МОСОМИЩЕ

адрес на избирателна секция с. Мосомище, ул. „Юрий Гагарин“ №1, Читалище „Н.Й.Вапцаров”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЛЕКСАНДЪР БОЙКОВ МАЛЧЕВ
АТАНАС ТОДОРОВ ПАНДЕВ
ГЕРГИНА ЙОРДАНОВА МОСКОВА
ИВАН АТАНАСОВ МАДЖИРОВ
КОСТАДИН ИЛИЕВ ТУНОВ
МАРИЯ НИКОЛОВА ШАПКОВА
МИХАЛИНА МИЛКОВА МОСКОВА
ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЕВА ПОПОВА
ЦВЕТЕЛИНА ЙОСИФОВА ПИРИНСКА
ЯНКА АЛЕКСАНДРОВА СПАСОВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 026 населено място С.МОСОМИЩЕ

адрес на избирателна секция с. Мосомище, ул. „Гоце Делчев“ №4, Клуб на пенсионера
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ГЕОРГИ ЙОСИФОВ ЛАМБРЕВ
КРЪСТЬО ДИМИТРОВ РУСКОВ
НИКОЛИНА БОРИСОВА ЧЕРВЕНКОВА
НИНА АСПАРУХОВА ПИЛЧЕВА
СЛАВЧО ВЛАДКОВ ВАТАХОВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 027 населено място С.БОРОВО

адрес на избирателна секция с. Борово, ул. „Генерал Ковачев“ №13, Основно училище „Св.Климент Охридски”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
СТЕФАН ИЛИЕВ КАТРАНДЖИЕВ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 028 населено място С.БОРОВО

адрес на избирателна секция с. Борово, ул. „Генерал Ковачев“ №13, Основно училище „Св.Климент Охридски”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛ ИВАНОВ СТОИМЕНОВ
ЕВГЕНИ ИВАНОВ КАЛАЙДЖИЕВ
ИВАН ВАСИЛЕВ КАРАИЛИЕВ
КАЛИНА БОРИСОВА КАЛАЙДЖИЕВА
МАРИЯ АТАНАСОВА КАЛАЙДЖИЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 029 населено място С.БАНИЧАН

адрес на избирателна секция с. Баничан – Основно училище „Св.Паисий Хилендарски”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БОРИС ЗДРАВКОВ ДЖИБОВ
ГЕРГАНА АЛЕКСАНДРОВА ГЕЛЕМЕРОВА-ИЛЧЕВА
ДЕТЕЛИНА СТОЯНОВА ДЖИБОВА
ДИМИТЪР РУМЕНОВ ГАДЖЕВ
ЕКАТЕРИНА КРАСИМИРОВА БОЙЧЕВА
ЕЛЕНА ИЛИЕВА АРГИРОВА
ЗДРАВКО БОРИСОВ ДЖИБОВ
ИВАН НИКОЛОВ ЛАЗАРОВ
МАРИЯ ИВАНОВА КАЧАРОВА
СЛАВКА ЛЮБОМИРОВА ХАДЖИЕВА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 030 населено място С.ГОСПОДИНЦИ

адрес на избирателна секция с. Господинци - кметството

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ГЮЛФИЕ БАЙРАМ КОСИН

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 031 населено място С.БУКОВО

адрес на избирателна секция с. Буково – Основно училище „Иван Вазов”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВКА ИСМЕТ АГУЛ
АЛИМАС ИБРАХИМ САИД
АРИФ ИСМАИЛ АТИП
ДЖЕМАЛ ИСМАИЛ САИД
ИСМАИЛ ДЖЕМАЛ САИД
ИСМАИЛ ИБРАХИМ АТИП
ИСМАИЛ ИБРАХИМ КАЛФА
МУСТАФА МУСТАФА АТИП
НЕВСЕ МУРАТ БОЗОГЛУ
РАФИЕ АКИФ АТИП
РАФИЕ МОХАРЕМ АТИП
РЕДЖЕП РЕДЖЕП ПАПУКЧИ
СЕЛВЕ ИБРАХИМ АТИП
СЕЛВИЕ ИБРАХИМ КАЛФА
ФАТИМЕ АДЕМ САИД
ФАТИМЕ ДЖЕМАЛ САИД
ФАТМЕ ДЖЕМАЛ ДИРИЛИ
ФАТМЕ ФИКРЕТ АЙРУШ
ХАЛИЛ РЕСИМ АТИП

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 032 населено място С.БРЕЗНИЦА

адрес на избирателна секция с. Брезница, ул. „Неврокоп“ №1, Читалище „П.Р.Славейков” Младежки дом
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА ИСА ДАРАКЧИ
АЛИНА АСЕНОВА БЯЛК
ГЮЛТЕН КАДЪ
ЗАЙДЕ ХЮСЕИН БУКОВЯН
ЗАЙНЕПА МУСТАФА АШИРК
ИБРАИМ МУХАРЕМ ДАРАКЧИ
МУСА ИСМАИЛ КАДИ
МУСТАФА БЕЯЗ
МУСТАФА РЕДЖЕП ДЖУГДАН
СЮЛЕЙМЕ МЕХМЕД КАДИ
ШАБАН МУСТАФА ХАДЖИ
ШЕРФЕ МЕХМЕД ЛИМАН
ЮСУФ МУСТАФА БАЛ
ЮСУФ МУСТАФА БАЛ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 033 населено място С.БРЕЗНИЦА

адрес на избирателна секция с. Брезница, ул. „Неврокоп“ №1, Читалище „П.Р.Славейков” Младежки дом

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
САХИТ ИСМАИЛ ПЕНД
ФАТМА АХМЕДОВА ПЕНД

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 034 населено място С.БРЕЗНИЦА

адрес на избирателна секция с. Брезница, ул. „Чарка“ №23, Основно училище ”Св.Св. Кирил и Методий”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙШЕ МУСТАФА БУКОВЯН
ЗЕНЕПА РАМАДАН БУКОВЯН
ИЗБИЕ АРИФ БУКОВЯН
ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ КАРЪКОВ
МЕХМЕД МЕХМЕД МОЛЛА
МЕХМЕД ТЕФИК КАЧАНГАР
МУСТАФА МУСТАФА ЯХАТ
НАЙЛЕ САИД КАЧАНГАР
НЕФИЗ НЕФИЗ ХАДЖИ
САНУША ЮСЕИН МОЛЛА
СЮЛЮЙМЕ РЕДЖЕП ЯХАТ
ТЕФИК МЕХМЕД КАЧАНГАР
УРУЧ ИСМАИЛ БУКОВЯН
ШАБАН ИБРАИМ БУКОВЯН

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 035 населено място С.БРЕЗНИЦА

адрес на избирателна секция с. Брезница, ул. „Неврокоп“ №1, Читалище „П.Р.Славейков” – Младежки дом
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АСИБЕ ИСМАИЛ ХАИТ
АТИДЖЕ ИБРАХИМ ДЖУНИН
ЕЛЕНА АТАНАСОВА КОДЖАБАШЕВА
ЗАЙДЕ МУСТАФА ПЕНД
ИБРАИМ АХМЕД БУКОВЯН
ИБРАХИМ ИБРАХИМ БУКОВЯН
ИСМАИЛ ЮСЕИН ХАИТ
МУСТАФА ЮСУФ ПЕНД
ШАБАН ШАБАН ДАРАКЧИ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 036 населено място С.КОРНИЦА

адрес на избирателна секция с. Корница – Читалище „Отец Паисий”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА ИБРАИМ КУНД
АДЕЛИНА САЙФЕТИНОВНА АТЕМИНА
АЗИМЕ БЕЯЗ
АЙШЕ УРУЧЕВА ИМАМОВА
АЙШЕ ШАБАН КАРААЛИЛ
АНИФЕ БЕКИР ВЕЛИША
АТИДЖЕ МУСТАФА ВЕЛИША
БАЙРЯМ ИСМАИЛ КУНД
БЕКИР КАХРАМАН
БЕКИР БЕКИР САДУЛ
ГЮЛСЕ ДЖЕСУР
ДЖЕВАТ БЕЯЗ
ЕНЕС ХАДЖЪБЕКИР
ЗАЙНЕПА ШАБАНОВА АШИРК
ЗЕЙНЕП ИЗЕИР БЯЛК
ИЗЕИР МУСТАФА КАРААЛИЛ
ИСМАИЛ ИСМАИЛ КУНД
ИСМАИЛ МЕХМЕД ВЕЛИША
ИСМАИЛ МУСТАФА ДЖИНДЖИ
ИСМАИЛ РАМУШ ГЕТА
КЕЗИМ ИБРАИМ ВЕЛИША
КЕЗИМ КЕЗИМ ВЕЛИША
МЕХМЕД ЮМЕР ТАРАЛ
МОХАРЕМ МУСТАФОВ ИМАМОВ
МУСТАФА ИЗЕИР КАРААЛИЛ
МУСТАФА ОСМАН БЯЛК
МУСТАФА ШАБАН АЛИ
МЮРВЕТ ДЖЕВАТ БЯЛК
НЕДЖИП МЕХМЕД ТАРАЛ
НЕШИДЕ ОСМАН ДЖЕСУР
РАМАЗАН ОСМАНБЕЙ
РАМИЗЕ НЕДЖИП АЛИ
САЙФЕТИН МЕХМЕД АТЕМИН
СИЛЮМЕ АДЕМ БЯЛК
ФАТМА НЕДЖИП ТАРАЛ
ХАВВА БАЙРАМОГЛУ
ШАБАН МУСТАФА АЛИ
ЮСУФ ИБРАИМ УРУЧ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 037 населено място С.КОРНИЦА

адрес на избирателна секция с. Корница, ул. „Пирин“ №20, Основно училище ”Св. Паисий Хилендарски”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АДИЛЕ МЕХМЕД БЕГ
АЗИЗЕ ИСМАИЛ БЪРГАН
АЙРИЕ СЮЛЕЙМАН ОРУЧОГЛУ
АЙШЕ БАЙРЯМ ДЖИНДЖИ
АКИФ АДЕМ ДЖИНДЖИ
АКИФ МУСТАФА ХАМИТ
АНИФЕ ИСМАИЛ ВРАЖАЛИ
АТИДЖЕ ИБРАХИМ ВРАЖАЛИ
АТИДЖЕ ХЮСЕИН ГЕТА
АТИКЕ МОХАРЕМ ДОЛИН
АХМЕД АХМЕД ВРАЖАЛИ
АХМЕД МУСТАФА КОСИН
АХМЕТ ШАБАН НУМАШ
БАЙРАМ ИБРАХИМ ГЕТА
БАЙРЯМ ИБРАИМ КЮРД
БЕКИР УРУЧ БЪРГАН
ВАЙДА АХМЕД ДОЛИН
ВАЙДЕ МОХАРЕМ ХАДЖЪОГЛУ
ГЮЛЕЗАР АДЕМ ИМАМОВА
ГЮЛЕЗАРА АХМЕД КОСИН
ГЮЛФЕ ИСМАИЛ КОСИН
ГЮЛШЕНА ШАБАН ДОБРИНИШКА
ДЖАНСУ ШАБАН НУМАШ
ДЖЕМИЛЕ ЮСУФ АМИДЕИНА
ЗАЙДА ИБРАИМ БЪРГАН
ЗАЙДЕ ИБРАИМ АЛИОГЛУ
ЗЮЙРЕМА ШАБАН АМИДЕИНА
ИБРАХИМ АХМЕД КОСИН
ИБРАХИМ ИБРАХИМ УРУЧ
ИСМАИЛ АЙРУЛА ХАДЖИ
ИСМАИЛ СЪДЪК ХАДЖИБЕКИР
МОХАРЕМ АХМЕД БЪРГАН
МОХАРЕМ МОХАРЕМОВ ИМАМОВ
МОХАРЕМ МУСА ДОЛИН
МУСА ЮСУФ ДОЛИН
МУСТАФА ИСА ДЖИНДЖИ
НАЙЛЕ АЛИ ХАДЖЪОГЛУ
ОСМАН ИБРАИМ БЪРГАН
РАБИЕ ИСМЕТ КЮРД
САДЪК ИБРАИМ ХАДЖИБЕКИР
СИБУША ИБРАХИМ ДОБРИНИШКА
СЮЛЕЙМАН ЙОЗТЮРК
СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН АМИДЕИН
ФАИМ АХМЕД КЕЛЕШ
ФАТМА ЮСЕИН ДОЛИН
ФАТМЕ АКИФ ДЖИНДЖИ
ФАТМЕ БАЙРЯМОВА БАБЕЧКА
ФАТМЕ ИСМАИЛ ХАДЖИБЕКИР
ФАТМЕ ШАБАН БЪРГАН
ХАТИДЖЕ ОРУЧОГЛУ
ХАТИДЖЕ ШАБАН КАРАБУЛУТ
ШАБАН АХМЕД ВРАЖАЛИ
ШАБАН БЕКИР БЪРГАН
ШАБАН КЯЗИМ ДОБРИНИШКИ
ШАБАН ШАБАН БЪРГАН
ЮСЕИН ЮСЕИНОВ БАБЕЧКИ
ЮСУФ АДЕМ АМИДЕИН
ЮСУФ МУСА ДОЛИН

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 038 населено място С.КОРНИЦА

адрес на избирателна секция с. Корница, „Пирин“ №20, Основно училище ”Св. Паисий Хилендарски”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АВА АХМЕД ВРАЖАЛИ
АДЕМ ГЕЗДИР
АДЕМ АДЕМ БЯЛК
АДЕМ АДЕМ ПАША
АДЕМ БЕКИР БЯЛК
АДЕМ МУСТАФА КОСИН
АДИЛЕ БАЙРЯМ БЯЛК
АЙШЕ ИСМАИЛ ДРИЛ
АЙШЕ КЕЗИМ УРУЧ
АЙШЕ МУСТАФА ЕРЕН
АЙШЕ ЯШАР БЯЛК
АКИФ ИСА БЯЛК
АЛИЛ АЛИЛ БЯЛК
АЛИЛ АЛИЛ ЕМИН
АНИФЕ ЮСУФ ДРИЛ
АРИФ МУСТАФА БЯЛК
АСАН ИБРАИМ ВРАЖАЛИ
БАЙРИЕ ИСА БЯЛК
БАЙРЯМ БАЙРЯМ ГЕЗДЪР
БАЙРЯМ ШАБАН ДРИЛ
БЕКИР ХАСАН БЯЛК
ВАХИДЕ ИМАМ
ГЮЛШЕН МЕХМЕД ГЕТА
ДЖАН РЕДЖЕП ГЮРУШЧУ
ЕМИНЕ ЮСЕИН ВРАЖАЛИ
ЕМИНЕ ЮСУФ БЯЛК
ЗАЙДА БЕКИР БЯЛК
ЗАЙДЕ МУСТАФА БЯЛК
ЗАЙНЕП АХМЕД УРУЧ
ЗЕЙНЕПА МУСТАФА БЯЛК
ЗЕПА АРИФ КАХРАМАН
ИБРАИМ ЮСЕИН ВРАЖАЛИ
ИБРАХИМ АЛИЛ БЯЛК
ИБРАХИМ ИБРАХИМ БУЗ
ИБРАХИМ ИБРАХИМ БЯЛК
ИБРАХИМ РЕДЖЕП ГЕТА
ИЛХАН ЕРЕН
ИСА БОЗОГЛУ
ИСМАИЛ КАХРАМАН
ИСМАИЛ БЕКИР БЯЛК
ИСМАИЛ ЮСЕИН УРУЧ
ИСМЕТ ИСА БУЗ
ИСМЕТ ИСМЕТ БУЗ
КАФИДЕ АХМЕД КОСИН
ЛЮТВИЕ АХМЕД БЯЛК
МЕХМЕД МЕХМЕД АГУЛ
МУРАТ БОЗОГЛУ
МУСТАФА АЙДЪН
МУСТАФА АХМЕД ДРИЛ
МУСТАФА МУСТАФА ДРИЛ
НАСИЕ ИСМАИЛ ВЕЛИШАХ
НЕВСЕ ОСМАН ИМАМ
НЕВСИЕ БЕКИР АЙДЪН
НИВРИЕ МУСТАФА БУЗ
НОРБЕК МУСТАФА БИМ
ПАТУША АРИФ БЯЛК
ПИМБЕ МОХАРЕМ ГЕТА
РАБИЕ ИБРАХИМ ТОПАЧ
РАЙНА ГЕОРГИЕВА ПЕТРОВА
РЕДЖЕП ХАЛИЛ ГЕТА
САИД МУСТАФА БИМ
САФИЕ ИСМАИЛ БУЗ
СИБИЕ МУСТАФА БЯЛК
СИБИЕ РАМАДАН ДРИЛ
ФАТМЕ АДЕМ ГЕЗДЪР
ФАТМЕ АЗИМ БЯЛК
ФАТМЕ БЕКИР ВРАЖАЛИ
ШАБАН БАЙРЯМ ДРИЛ
ШАБАН ИСМАИЛ БЯЛК
ШАБАН ХАЛИЛ БЯЛК
ШАБАН ШАБАН БЯЛК
ШАБАН ШАБАН БЯЛК
ЮЛФЕТ ИМАМ
ЮСЕИН БАЙРЯМ УРУЧ
ЮСЕИН ЮСЕИН УРУЧ
ЮСУФ ИСМАИЛ ИМАМ

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 039 населено място С.ЛЪЖНИЦА

адрес на избирателна секция с. Лъжница, „Прогрес“ №6, Основно училище „Петър Берон”

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АДЕМ МУРАД КИСЬО
АЛИ АЛИЕВ КИСЬОВ
БАЙРЯМКА ИЗЕР МЕМИШ
БАХРИЕ МУСТАФА БУКОВСКА
БЕГИЕ СЮЛЕЙМАН БАНИЧ
ВАЙДА МУСОВА ХАДЖИЕВА
ДЖАН МЕМИШ
ЕТХЕМ САЛИХ АШИРК
ЗАЙДИЕ ИБРАИМ АШИРКОВА
ИСМА МУСТАФА БУКОВСКА
КАЙМЕТ САЛИХ МАРГИ
КЪЙМЕТ АШИРК
МАГБУЛЕ ХАСАН МОЛА
МЕХМЕД МУСТАФОВ КИСЬОВ
МУСТАФА ЗЕКИРЯ МОЛА
НЕФИСЕ ХАСАН МОЛА
НИГЯР МУСТАФА БУКОВСКИ
РАФИЕ ЮСЕИН КУРТА
САДЪК СЮЛЕЙМАНОВ ХАДЖИЕВ
САЛИХ АДЕМ АШИРК
СЮЛЕЙМАН МУСА МЕМИШ
СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН КУРТА
СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН КУРТА
СЮЛЕЙМЕ РАШИД АШИРК
УУР МАРГИ
ФАТМЕ БАХТИЯР МЕМИШ
ЮМЕР МУСТАФА МОЛА

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 040 населено място С.ЛЪЖНИЦА

адрес на избирателна секция с. Лъжница, „Прогрес“ №6, Основно училище „Петър Берон”
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АЙРЕ ИСМАИЛ ЗЪРБАШ
АТИДЖЕ ШАИН БАНИЧ
АТИЕ ИБРАИМ КИСЬО
ВЕЛИ ИСМАИЛ РАЗМАН
ДАЛИП МУРАД ДАЛИП
ЗАЙДА ЕЛМАЗ БАНИЧ
ЗАЙНЕПА СЮЛЕЙМАН МОЛА
ИБРАИМ ИБРАИМОВ КИСЬОВ
ИБРАХИМ ШЕНТЮРК
ИБРАХИМ ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
ИБРАХИМ НЕДЖИПОВ КЪРПАЧЕВ
ИСМА МУСТАФА ДАЛИП
ИСМАИЛ МУРАТ ДАЛИП
КЕМАЛ ХЮСЕИН МОЛА
МАГДБУЛЕ РЕДЖЕП ЗЪРБАШ
МЕХМЕД МОХАМЕД КИСЬО
МУСТАФА ДАЛИП ДАЛИП
МУСТАФА ИБРАХИМ БОШНАК
РАМАЗАН ИСМАИЛ ДАЛИП
РЕДЖЕП ИБРАХИМ ЗЪРБАШ
СЕВДЖАН КЕМАЛ ЮСТЮРК
СЕЛВИЕ АВДИ ОРМАН
ФАТМЕ АЙРУШ МОЛА
ФАТМЕ ЮСЕИН НАМЛЪ
ФАТМЕ ЮСУФ ГОВЕДАР
ФЕРИДЕ ИЗЕР ДАЛИП
ХЮСЕИН ХЮСЕИН ГОВЕДАР
ШЕРИФ МУСА БАНИЧ
ШЕРИФ ШЕРИФ БАНИЧ
ШУКРИЕ МОХАРЕМ БОШНАК

 

 


СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за народни представители
на 11 юли 2021 г.
(чл.39, ал.1 ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

за Област БЛАГОЕВГРАД Община ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ
секция № 041 населено място С.ДОБРОТИНО

адрес на избирателна секция с. Добротино - Кметството
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Име на избирателя
-----------------------------------------------------------------------------------------------
РАЙНА КРЪСТЕВА СТОЯНОВА